Cooler Master Mk110 vs Razer Cynose V2

Hangisi?

• Toplam oy
    12
  • Anket kapandı .
Silicone Android Uygulaması

DyvanX

Rütbesiz
İfade skoru
9
İki klavyeyide çok sevdim. Oyun oynuyorum, çok fazla yazıda yazıyorum. Beni 1-2 yıl götürmesi lazım. Gece ve gündüz kullanıcağım. Ailemle beraber yaşıyorum kardeşimle aynı odadayız bu yüzden az ses çıkarması lazım. Bunları göz ardı edersek sizce hangisi benim için daha iyi bir seçim olacaktır?

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
İki klavyeyide çok sevdim. Oyun oynuyorum, çok fazla yazıda yazıyorum. Beni 1-2 yıl götürmesi lazım. Gece ve gündüz kullanıcağım. Ailemle beraber yaşıyorum kardeşimle aynı odadayız bu yüzden az ses çıkarması lazım. Bunları göz ardı edersek sizce hangisi benim için daha iyi bir seçim olacaktır?
Bir arkadaşa hediye almıştım MK110, vermeden önce test amaçlı kullandım.

Işıklari tepeden bakmazsan görünmüyor gündüz, keycap üstü direkt kazınmış oldugu için ışıklar kapalıyken görme şansın yok tuşları.

Karanlıkta aydınlarma gayet güzel, kenardaki şeritler vs. Güzel bir hava katıyor.

Aydınlatma dışında güzel diyebilirim, fakat aydınlatma cidden işi çok bozuyor.

Bu arada malzeme olarak daha iyi Cynosa V2'den. Bükmeye çalışmıştım ama mümkün değil. Cynosa kolayca bükülüyor.

İkisi arasından aydınlatma önemliyse Cynosa, değilse MK110.

KS
DyvanX

DyvanX

Rütbesiz
İfade skoru
9
Bir arkadaşa hediye almıştım MK110, vermeden önce test amaçlı kullandım.

Işıklari tepeden bakmazsan görünmüyor gündüz, keycap üstü direkt kazınmış oldugu için ışıklar kapalıyken görme şansın yok tuşları.

Karanlıkta aydınlarma gayet güzel, kenardaki şeritler vs. Güzel bir hava katıyor.

Aydınlatma dışında güzel diyebilirim, fakat aydınlatma cidden işi çok bozuyor.

Bu arada malzeme olarak daha iyi Cynosa V2'den. Bükmeye çalışmıştım ama mümkün değil. Cynosa kolayca bükülüyor.

İkisi arasından aydınlatma önemliyse Cynosa, değilse MK110.
Aydınlatmanın önemi yok ama uzun süre yazı yazıyorum Mk110 da tuşlarının sert olduğu söyleniyor. CYNOSA'yı kullandınız mı? Bunu yanlış anlamayın kullanmadan da fikiriniz olabilir benim demek istediğim kullandıysanız onun içinde bir kaç soru sorucam.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
@DyvanX tuşları yumuşak. Rtings'e bakabilirsiniz. Çok sesli bir klavye de değil. Eğer en az sesli klavye istiyorsanız Cougar Vantar'a bakın.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Aydınlatmanın önemi yok ama uzun süre yazı yazıyorum Mk110 da tuşlarının sert olduğu söyleniyor. CYNOSA'yı kullandınız mı? Bunu yanlış anlamayın kullanmadan da fikiriniz olabilir benim demek istediğim kullandıysanız onun içinde bir kaç soru sorucam.
Tuşlarına alışmanız biraz sürebilir çünkü fazla yüksekler. Bu yükseklikten oluşan hafif bir sertlik var.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Cynosa V2 alırdım.

@OnTheRoonKilled'ın bildiği ses çıkarmayan bir klavye vardı.
Sharkoon SGK5 İngilizce ve Almanca layout var Cynosa V2 ile kapışıyor, K55'i eziyor.

Alırım derse arkadaş alabilir 200₺ için kral değerinin çok düşük fiyatına satılıyor.

Fiayatına göre çok iyi özellikleri var.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@DyvanX https://www.hepsiburada.com/sharkoo...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.77.2

https://www.zonebilisim.com/product-page/sharkoon-skiller-sgk5-oyuncu-klavyesi daha uygunu burada ancak İngilizce veya Almanca olduğunu tam bilmiyorum.

İlk linkte İnglizce Q olduğunu belirtmiş. Satıcı aynı.

Son düzenleme:
KS
DyvanX

DyvanX

Rütbesiz
İfade skoru
9
Sharkoon SGK5 İngilizce ve Almanca layout var Cynosa V2 ile kapışıyor, K55'i eziyor.

Alırım derse arkadaş alabilir 200₺ için kral değerinin çok düşük fiyatına satılıyor.

Fiayatına göre çok iyi özellikleri var.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@DyvanX https://www.hepsiburada.com/sharkoo...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.77.2

https://www.zonebilisim.com/product-page/sharkoon-skiller-sgk5-oyuncu-klavyesi daha uygunu burada ancak İngilizce veya Almanca olduğunu tam bilmiyorum.

İlk linkte İnglizce q olduğunu belirtmiş. Satıcı aynı.
Türkçe almak istiyorum ama yine de öneriniz için teşekkürler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube