Çoğu kişinin sevip sizin sevmediğiniz markalar nelerdir?

Silicone Android Uygulaması

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Zaman makinesi gerçek olamaz dediler, açtım NVIDIA Denetim Masasını, ağalarla gittik 2003'e ?
2271 numaralı eki görüntüle
HOP! Ben bunu yıllarca kullandım bak. Başımın üstünde elbette yeri var fakat bu ayarların hepsi Radeon'da da var. Değişmem hiçbir şeye, değişmem!
Mesajlar otomatik birleştirildi:

En azından sağ altta ''wattman ayarları geri yüklendi'' yazmıyor.
Zaten sürücü değil konu. Yazılım diyordum ben. Bu arada wattman gibi problemlerim yok benim. :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Intel'in fanları daha uyduruk ama neyse ?
2272 numaralı eki görüntüle
Şu çirkinliğe bak, Viper'larımın yanında @epica59 :poop: gibi durmuş.
Soğutma performansı da :poop: gibi.
Ya Intel'den zaten nefret ettiğimi söylemiştim. Benim eski bilgisayarımdaki 10 yıllık eski Pentium sistemli bilgisayarda bile şu fotoğraftaki fanlardan kullanılıyor. Adamlar 10 yıldır aynı stok fanı kullanıyor, ne garip.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Apple: Ürünleri genel olarak güzel olsa da esnek bulmuyorum.
NZXT: Kasaları kaliteli olsa da tasarım bakımından rakiplerine göre geride kaldığını, H510 dışında fazla pahalı olduğunu düşünüyorum.
Steelseries: Ürünleri rakiplerine göre çok pahalı. Eskisi gibi farklı ürünleri yok.
Logitech G: Şimdi toparlamış olsa da çok kronik sorunlu ürünü var, rakiplerine göre pahalı.
Corsair: Rakiplerine göre geride kalıyor ve pahalı.
Intel: 10. nesil uygun fiyatının avantajını kullanarak özellikle nesil sonuna doğru iyi bir başarı yakalamış olsa da 11. nesil hem pahalı hem de verimsiz.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Ya Intel'den zaten nefret ettiğimi söylemiştim. Benim 10 yıllık eski Pentium sistemli bilgisayarda bile şu fotoğraftaki fanlardan kullanılıyor. Adamlar 10 yıldır aynı stok fanı kullanıyor, ne garip.
Valla doğru diyon abi. Ben de ediyorum. AMD'nin fanlarının bir şekli var en azından. Beni Snowman T6 Ultra veya SE-224 kurtarır artık.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Valla doğru diyon abi. Ben de ediyorum. AMD'nin fanlarının bir şekli var en azından. Beni Snowman T6 Ultra veya SE-224 kurtarır artık.
Knk Intel stok fan değiştirmiş la :cool: Çok iyi (!) olmuş, bak bi.
1618169171856.png

Renk hariç hiçbir şeyi değişmemiş.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube