Civik davrananlara uyari

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Baslik garip olmus olabilir, alternatif bir baslik bulamadim.

Bilgi paylasimi diye girdigim bir foruma, civiklik yapip bunu marifet sanan arkadaslar var. Artik bu tur insanlar icin bir kural getirilmesi taraftariyim. Isim vermeyecegim, herkes biliyor.
Ornek olarak ciddi bir konunun havasini dagitiyorlar, surekli `mizah` yapma havasindalar. Forumun zevkini kacirmaya basladilar. Troll konulari saymiyorum bile. 2 saat paragrafimin bir troll konu tarafindan onemsenmemesi zaten hem sinir verici hem uzucu.
Ortamin biraz ciddilesmesi lazim artik. Bu tur insanlardan biraz paklanmak gerek.

KS
parallel

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Hepsine ceza veriyoruz zaten. Sadece siz göremiyorsunuz.

Bu arkadaslar gunun her saatinde yaziyor her konuya, daha uzun verilmeli veriliyorsa cezalar.
Acilan konu sayisi ve forumun aktifligi ceza suresinde etken olmali.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Neyden hoşnut değilsin ki? Zaten bunu yapan tek tük kişiler var. Bırak onlar da olsun.

Tek tuk demeni uygun bulmuyorum, ilk bastan onune gecilmesi gerek.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bu arkadaslar gunun her saatinde yaziyor her konuya, daha uzun verilmeli veriliyorsa cezalar.
Acilan konu sayisi ve forumun aktifligi ceza suresinde etken olmali.
Ceza tablosuna uygun olarak veriyoruz. Kurallara çok aykırı gelen varsa inisiyatif dahilinde arttırıyoruz cezayı. Tabii insanları da soğutmamak lazım.

KS
parallel

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Ceza tablosuna uygun olarak veriyoruz. Kurallara çok aykırı gelen varsa inisiyatif dahilinde arttırıyoruz cezayı. Tabii insanları da soğutmak lazım.

Sogutmamalisiniz elbette, fakat bu tur davranislar bizi sogutuyor genel anlamda. Hatasini anlamayan birinden ne beklenir ki?

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Olay su hocam, bu arkadas aynisini diger forumlarda yapamiyor iste. Burada da oyle yapilmasi lazim.
Agirlastirilmali cezalar, onune gelen yapar yoksa.
Cezalar aldıkça ağırlaşıyor. Burada aslında daha ağır cezalar ama yeni başladığımız için hafif gibi görünüyor. O tarz icraatler yapan kişiler cezasını elbet bulur, bu kadar rahatsız edici hareketler yapıyorsa.

KS
parallel

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Cezalar aldıkça ağırlaşıyor. Burada aslında daha ağır cezalar ama yeni başladığımız için hafif gibi görünüyor. O tarz icraatler yapan kişiler cezasını elbet bulur, bu kadar rahatsız edici hareketler yapıyorsa.

Peki hocam. Yeterince yanitladiginizi dusunuyorum, konuyu kilitleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube