Cédric'in internette dolaşan yalan finali

Silicone Android Uygulaması

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Çekilmiyor hocam sona erdi ama son bölümü kayıp bölüm the griewing değil.
Bana nedense o final gerçek geliyor, fakat anlam karışıklığı bol tam bir bölüm olarak tasarlamamışlar bölümü yapacaklarmış yapmaktan vazgeçmişler sonrasında sızdırılmış gibi.

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Bana nedense o final gerçek geliyor, fakat anlam karışıklığı bol tam bir bölüm olarak tasarlamamışlar bölümü yapacaklarmış yapmaktan vazgeçmişler sonrasında sızdırılmış gibi.
Hocam gumball'ı sık sık takip etmeyenler için o bölüm son bölüm gelebilir ama hayır.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Bu bölümde sadece rayda oturuyorlar. İntihar yok yani. Bu, 103. bölüm. Sonrasında 104, 105 diye devam ediyor.
Evet, güzelce bir araştırdım. Öyleymiş, final bölümü değil. Toplamda 161 bölüm.

Wikipedia'da da karıştırıldığını not geçmişler.
"Additionally, it is often confused to be the final short of the series due to its ending implying the deaths of Tom and Jerry."

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
İzlediğim bir dizi, olmaya müsait ama bölüm üzerinde düşünmemişler.
Hocam zaten kayıp bölümde ormandaki cesetler ve gumballın asılması hariç uğraş yok başka başka bölümlerden kesitler alıp karanlıklaştırıp ve kan çizip saçma sapan korku müzikle koymuşlar bu kadar.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Hocam zaten kayıp bölümde ormandaki cesetler ve gumballın asılması hariç uğraş yok başka başka bölümlerden kesitler alıp karanlıklaştırıp ve kan çizip saçma sapan korku müzikle koymuşlar bu kadar.
Evet, biraz düşünülse üstünde güzel bir bölüm olurdu.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Red Kit de bali çekiyormuş hani atıyla sohbet ediyor ya hani.

Neymiş efendim Tsubasa'ya da otobüs çarpmış bitkisel hayatta ama rüyasında futbolcu olduğunu görüyor ya hani.

Bunların amaçları ne bilmiyorum ama bir an önce teori yaratmayı bırakmaları gerek.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube