Captiva neden bu kadar ucuz?

Silicone Android Uygulaması

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
130K araç bakarken SUV kısmına da bakayım dedim ve 2.0 motorlu bu canavar vardı. İncelemelerine baktım ve 2013'ten sonra Opel ile olan sorunlardan dolayı piyasadan gidince ucuzlamış kendisi. Benim baktıklarım 2008 ve 2011 modeldi. Eksi olarak kendi yılına göre yoktu, hatta artısı bile vardı. 7 kişilik, sunroof ve nicesi. Sizin yorumunuz nedir, kullandıysanız deneyiminiz nasıldı?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Birkaç yazı daha okudum, genel olarak 2.0 motorun çok yaktığı söyleniyor, parça sayısına kimi az kimi de bol diyor. 130K için alınır mı bu araç?
@fryzen
@GFYT

Son düzenleme:

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Birkaç yazı daha okudum, genel olarak 2.0 motorun çok yaktığı söyleniyor, parça sayısına kimi az kimi de bol diyor. 130K için alınır mı bu araç?
Parça sayısının bol olacağını sanmam, zaten az ithal edilen bir araç böyle araçların piyasaları durgun olduğu için fiyatları düşük olur genelde.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Parça sayısının bol olacağını sanmam, zaten az ithal edilen bir araç böyle araçların piyasaları durgun olduğu için fiyatları düşük olur genelde.
Ben de öyle düşündüm ama yasal olarak 10 sene parça sağlamak zorunda firma.

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
Yazın kuzenim gil kullanmıştı belli bir süre. Şehir içi çok yakıyor. Uzun yolda da az yakıyor denemez açıkçası. Parça sorunu yok motor çoğu Opel ve GM aracında olduğu için. Şanzıman bakımlıysa sorun çıkarmaz ama alıp satması zor. 3. sıra koltukta oturanlar tahta koltukta gibi hissediyor ve 3.sıra açılınca bagaj kalmıyor dense yeridir. 4x4 olark arazide neredeyse hiç denemedik ama hızlanması yavaş. Freelander 1 2.5 v6 4x4 otomatik rahatlıkla geçer öyle söyliyebilirim.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Yazın kuzenim gil kullanmıştı belli bir süre. Şehir içi çok yakıyor. Uzun yolda da az yakıyor denemez açıkçası. Parça sorunu yok motor çoğu Opel ve GM aracında olduğu için. Şanzıman bakımlıysa sorun çıkarmaz ama alıp satması zor. 3. sıra koltukta oturanlar tahta koltukta gibi hissediyor ve 3.sıra açılınca bagaj kalmıyor dense yeridir. 4x4 olark arazide neredeyse hiç denemedik ama hızlanması yavaş. Freelander 1 2.5 v6 4x4 otomatik rahatlıkla geçer öyle söyliyebilirim.
Zaten 3 kişiyiz ailede, bunun yerine Cruze nasıl olur?

AsLegolas

Silver Sample
İfade skoru
1.622
Chevrolet Avrupa pazarından çekildi ama parçaları hala bulunuyor. 2.0 motoru çok yakıyor ve vergisi yüksek. Sorun çıkartma ihtimali yüksek bir araba. YouTube da sekizsilindir kanalından incelemesini izleyebilirsin. Yalnız video da adam yakıt sarfiyatını düşük söylüyor yorumlara bakarsan anlarsın.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Chevrolet Avrupa pazarından çekildi ama parçaları hala bulunuyor. 2.0 motoru çok yakıyor ve vergisi yüksek. Sorun çıkartma ihtimali yüksek bir araba. YouTube da sekizsilindir kanalından incelemesini izleyebilirsin. Yalnız video da adam yakıt sarfiyatını düşük söylüyor yorumlara bakarsan anlarsın.
Evet, izlemiştim o videoyu ve mantıken 2.0 gibi dev bir motor çok yakar. Cruze da aynı mı?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube