Burada trollden ceza alanlar aynı şekilde Discord'da ceza alacak

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Azalatacaktır dedim, çünkü bir sebebi var. Adam Discord sunucusuna katıldığında teknik desteğini orada isteyecek, sohbetini orada yapacak v.s v.s. Foruma ilgisi azalacak.
Öyle bir şey yok. Teknik Destek isteyenleri foruma yönlendiriyoruz. Daha bugün @i5-7200u'ya aynı uyarıyı yaptık. Bir yerin kapanmasını istiyorsan önce içerisinde bulun.

Viva

Rütbesiz
İfade skoru
121
Azalatacaktır dedim, çünkü bir sebebi var. Adam Discord sunucusuna katıldığında teknik desteğini orada isteyecek, sohbetini orada yapacak v.s v.s. Foruma ilgisi azalacak.
Tam tersi sormak istediklerini buraya sorarsa foruma ilgi artmaz mı?

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
@Toge Inumaki, “foruma” ilgiyi artıracaktır demesi lazım işte?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Discord sunucusunun olmaması yazmışsın.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Öyle bir şey yok. Teknik Destek isteyenleri foruma yönlendiriyoruz. Daha bugün @i5-7200u'ya aynı uyarıyı yaptık. Bir yerin kapanmasını istiyorsan önce içerisinde bulun.
Abov Sepultura vs Techno3030 dinozorlar kapışıyor

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Öyle bir şey yok. Teknik Destek isteyenleri foruma yönlendiriyoruz. Daha bugün @i5-7200u'ya aynı uyarıyı yaptık.
Yine de adamın muhabbetini orada yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. Adam orada bulunduğunda, foruma girmek bile istemeyecektir yüksek ihtimal zira oradan muhabbetini yapıyor zaten. Foruma olan ilgisi azalıyor zamanla yani.

Teknik destek konusunda ise teknik destek tam olarak olmasa da, ürün önerileri gibi şeyleri orada yaptıklarını gördüm.
Bir yerin kapanmasını istiyorsan önce içerisinde bulun.
Bulundum zaten, merak etmeyin.
Tam tersi sormak istediklerini buraya sorarsa foruma ilgi artmaz mı?
Discord sunucusunda soru sorunca foruma niye ilgi artsın ki? Adam orada desteğini alacak, orada goygoyunu yapacak...

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Bulundum zaten, merak etmeyin.
Kendin sunucularda takılmayı sevmiyorsun, ben de bunu biliyorum. Ama sen sevmiyorsun diye ortaya çoğunluğun sevdiği sunucuyu kapatma fikrini sunman hoş değil bence.

Yine de adamın muhabbetini orada yaptığı gerçeğini değiştirmiyor.
Oy çokluğuyla kazandık, açıldı. Yönetim kendisi açsa kendisi kapatsa zaten size fikrinizi sormadık diyerek kapatabilirdi.

Teknik destek konusunda ise teknik destek tam olarak olmasa da, ürün önerileri gibi şeyleri orada yaptıklarını gördüm.
7/24 sistem soran @Walter White, burada da konu açıyor, Discord'da da soruyor. Ben de aynı şekilde, bir soruyu Silicone'de konu açarak soruyorum, cevap alamazsam Discord'a konu linki atıyorum bilgisi olan gelip yorumunu yapıyor. Kulaklık önerisi isteyen @Hyphast da geldi 300 TL kulaklık önerisi diyerek konu açtı.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Fikri kim ortaya attıysa tebrik ediyorum. Mükemmel bir fikirmiş.

1619281180852.png

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Yerinde karar. Hatta bence direkt Discord sunucusunu kapatın, boş boş flood atılıyor. Ek olarak Discord sunucusunun olmaması, foruma ilgiyi azaltacaktır.

Hocam galiba yazım yanlışı yaptınız. Foruma ilgiyi arttıracaktır olmayacak mıydı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube