Buff güvenilir mi?

Silicone Android Uygulaması

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Ben daha hiç banlanan görmedim bu yüzden. Ama hiçbir zaman önermiyorum böyle uygulamaları kullanmayı. LoL Skin'i de kullanıp ban yemeyen çok kişi vardı ama bir anda ban dalgası oldu. Garantisini veremiyor kimse bu tür uygulamalarda.

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
3. parti yazılım olarak algılamaz büyük ihtimalle. Ama spyware, mining falan bir şeyler görmüştüm bir yerlerde indirmeden önce bir araştır derim.
Miningden ban yesem ben yerdim. 25FPS low settings 1024 çözünürlüğe sabitleyip TeamRedMiner kullanıyordum. Hastrate de düşmüyordu.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Miningden ban yesem ben yerdim. 25FPS low settings 1024 çözünürlüğe sabitleyip TeamRedMiner kullanıyordum. Hastrate de düşmüyordu.
Buff mining uygulaması değil ki..
Oyun oynadıkça ödül falan alıyorsun mesela görev yaptın puan geldi, bunlar 2 haftada falan birikiyor ve ödüllerden birini o puanla alabiliyorsun. Mesela Valorant Points, Amazon hediye kartı gibi gibi.

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Buff mining uygulaması değil ki..
Oyun oynadıkça ödül falan alıyorsun mesela görev yaptın puan geldi, bunlar 2 haftada falan birikiyor ve ödüllerden birini o puanla alabiliyorsun. Mesela Valorant Points, Amazon hediye kartı gibi gibi.
Yok miningden yiyeni gördüm falan dediniz ya ondan dedim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube