Bu ülkede mafyalar neden hep ülkücüler?

Silicone Android Uygulaması

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Ben kendimi bildim bileli bu ülkedeki mafyalar hep MHP'li, ülkücü.
Ülkücü olunca mafyalık daha mı kolay oluyor, acaba ülkücü örgütlerin mafyalığı kolaylaştıran bir yapısı mı var?
Eğer ülkücülükle bu iş kolaysa biz de öğrenelim, belki biz de mafya oluruz:)
Bir de neden hepsinin bir numaralı aleti silah oluyor, bu silahlar kim ve ne için?
Mafya örgütleri devlet tarafından yasak mı, yasak ise neden aynı ülkede uzun yıllar faaliyette olabiliyorlar?
Cidden merak ettiğim bir konu, bu ülkede mafyalar neden hep ülkücü ve neden resmi örgütler gibi faal durumdalar?

mafia.jpg

Arkadaşlar burada ülkücülüğü yargılamıyoruz, lütfen konuyu kaydırmayın, sadece mafyalar neden ülkücü ve neden resmi örgüt gibi faal haldeler, sorusuna yanıt verirseniz memnun olurum.

Son düzenleme:
KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
MHP'lilik ile ülkücülüğün alakası bile yok hocam.
Ülkücü MHP'ye oy atan kişi değil, vatanını seven, ona faydalı olmaya çalışan kişilerdir.
Ben ülkücüyüm diye gezinenlerin çoğu ülkücü değil.

Anladım da soruma cevap vermek yerine ülkücülüğü övün demedik, mafyalar neden hep ülkücü buna cevap arıyoruz.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Anlaşılan bu konu hakkında kimse pek bir şey bilmiyor.
Peki sizler de benim gibi aynı şeyleri merak ettiğiniz oluyor mu?
Açıkçası pek taktığım bir tayfa değil, kendilerine hiçbir merakım olmadığı için kafama da takmıyorum.
Bir Türk'ün kendini milliyetçi olarak görmesi yani vatanı için elinden geleni yapıp, onu yüceltmeye çalışması yeterli.
Bu uğurda toplanıp, kendilerini milletten ayrı görüp, en Türkçü benim kafasında gezen bir bozkurt olmaya gerek yok.
Çünkü işin ucu eninde sonunda ırkçılık gibi pis bir ideolojiye çıkıyor. İnsanlar, çok çabuk yönetilebilen tipler ve basitler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube