Bu ödev nasıl olmuş?

Silicone Android Uygulaması
KS
C

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
50'ye yüz deneyin.
1618836409909.png

Sonra?

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Poster yapıyorum. Olmuyor, bir uzunluk seçeceksin ya da olan bir tane seçeceksin başka türlü uzunluk arttırma yok
Çok saçma bir site. Ben olsam önceki posteri painte taşırım, keser keser alt alta sıraların, kalan beyaz boşluklara da eski posterin sarı renklerini seçip boşaltırım, evde olsam düzenlerdim.

KS
C

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Çok saçma bir site. Ben olsam önceki posteri painte taşırım, keser keser alt alta sıraların, kalan beyaz boşluklara da eski posterin sarı renklerini seçip boşaltırım, evde olsam düzenlerdim.
Bana kalsa Word den devam edeceğim ama link benzeri bir şey 3 sayfa çıkıyor. Böyle atsam sizce kaç alırım? Hoca beni sever. Başka kusuru var mı?

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Bana kalsa Word den devam edeceğim ama link benzeri bir şey 3 sayfa çıkıyor. Böyle atsam sizce kaç alırım? Hoca beni sever. Başka kusuru var mı?
Hocaya bağlı. En iyi sen yapmışsın gibi durduğu için iyi verir bence :)

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Hadi bakalım gönderiyorum.
Aklıma mancınık ödevim geldi Teknoloji Tasarımdan. Son gün dündü ben de kafaya takmamıştım. En son hocaya direksiyon setinin eski debriyajının resmini attım, video at dedi. Yay çok güçlü olduğu için videoda fırlattığı şey pencereden aşağı gitti :)

Hoca da 100 verdi.

KS
C

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Profesyonel değil sonuçta kabul edilebilir.
Sence profesyonel birine mi benziyorum?
Ödevi gönderdim hoca biraz daha bilgi verebilirdi dedi. O zaman normal proje isteseydin neden böyle bir şey istiyorsun?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam birkaç sayfa da yapabilirsin ama ben senin yapabileceğini biliyorum senin zamanını daha iyi şeylerle harcamanı istiyorum dedi ve 100 verdi.

Son düzenleme: Moderatör:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube