Bu mouselar arasında en iyisi hangisidir? (Sıralar Mısınız?)

Hangisi, hangileri daha iyi?

• Toplam oy
    12
Silicone Android Uygulaması
KS
dolaroldu1tl

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
El ölçüleri ve tutuş şekliniz önemli fakat ben yine de sıralıyım.

1- Omen 600
2- TL80, Katar Pro, T60
3- Omen 400
4- GM08
5- P81, Pavilion 200

Omen 400 ve sonrasında hangisi elinize, tutuş şeklinize uyuyorsa ve beğenildiyse o alınmalı fakat Omen 600'ün sensörü hepsinden iyi.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Omen 600

BaşaramadıkAbi

Bronze Sample
İfade skoru
973
Bu da kalsın burda

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Sensör bakımından Omen 600 hepsinden iyi. Skatez bakımından zaten Bloody açık ara önde. Switch bakımından da yine LK Switch olduğu için Bloody biraz daha iyi. Yazılım ise tartışılır. Hangisi elinize uygunsa onu almalısınız. Sırf sensörü daha iyi diye elinize ergonomik gelmeyecek bir fareyi almamalısınız.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ayrıca Bloody TL80 adından da anlaşılabileceği üzere Terminator Laser serisi bir fare. Yani lazer sensör kullanıyor. Hoşunuza gitmiyorsa lazer almamalısınız. Benim için sıkıntı değil ama bazıları sevmeyebiliyor. Diğerleri komple optik diye biliyorum.

KS
dolaroldu1tl

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Sensör bakımından Omen 600 hepsinden iyi. Skatez bakımından zaten Bloody açık ara önde. Switch bakımından da yine LK Switch olduğu için Bloody biraz daha iyi. Yazılım ise tartışılır. Hangisi elinize uygunsa onu almalısınız. Sırf sensörü daha iyi diye elinize ergonomik gelmeyecek bir fareyi almamalısınız.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ayrıca Bloody TL80 adından da anlaşılabileceği üzere Terminator Laser serisi bir fare. Yani lazer sensör kullanıyor. Hoşunuza gitmiyorsa lazer almamalısınız. Benim için sıkıntı değil ama bazıları sevmeyebiliyor. Diğerleri komple optik diye biliyorum.
Ben TL80 alacağım 1-2 ay sonra.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ben TL80 alacağım 1-2 ay sonra.
Eğer dediğim gibi lazer sensör hoşunuza gidiyorsa alabilirsiniz. İncelemesi için;
150 TL bandından en iyi farelerden birisi bence. A101'de görürseniz yapıştırın gitsin. :) Yazılımından tut kablosuna kadar kaliteli bir fare. Sensörü de bütçesine göre çok iyi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube