Bu forumu kim kurdu?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
O hesap moderasyonun değil. IP kaydına baktım ve sabit, VPN yok ve moderasyondaki birinin IP adresi değil.
Buranin moderasyonundan bahsetmiyoruz.

TP'nin moderasyonu mu sanıyorsunuz?
Sadece tahmin. Cok bi' ihtimal yok zaten. Yener abiye attim TP uzerinden, 1 ay uctum.

Fazla kisi de gormedi ban yedigim icin. Yener hocamin, TP Moderasyonundan bir kisi ve Airlemur'un gordugu kesin. Airlemur kendi ismiyle geldi zaten. Gorup ifade birakmayan bir kisinin gelme ihtimali de cok yuksek degil. 3 ihtimal var yani.

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Buranin moderasyonundan bahsetmiyoruz.

Sadece tahmin. Cok bi' ihtimal yok zaten. Yener abiye attim TP uzerinden, 1 ay uctum.

Fazla kisi de gormedi ban yedigim icin. Yener hocamin, TP Moderasyonundan bir kisi ve Airlemur'un gordugu kesin. Airlemur kendi ismiyle geldi zaten. Gorup ifade birakmayan bir kisinin gelme ihtimali de cok yuksek degil. 3 ihtimal var yani.
Neden böyle bir şey yapsınlar, o kısmı kavrayamadım.
Forumu kapattırmaya mı çalışacaklar? :D

Moderatörler maaşlı çalışanlar. Emre Bey'in maaşlı çalışanlarını başka bir forumu çökertmeye veya incelemeye göndereceğini düşünmüyorum.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Bunu bir moderatöre söylemeniz biraz ironik değil mi?
O hesap moderasyonun değil. IP kaydına baktım ve sabit, VPN yok ve moderasyondaki birinin IP adresi değil.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bir dakika, siz bu hesabı TP'nin moderasyonu mu sanıyorsunuz? :D

Moderatörler maaşlı çalışanlar. Emre Bey'in maaşlı çalışanlarını başka bir forumu çökertmeye veya incelemeye göndereceğini düşünmüyorum.
Hayır, problem o değil. Problem Zıttopat diye 2 IQ’lu espri yapmaya çalışanlar.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Forumun amacini anlamak icin gelebilirler mesela. Ornegin; burada TP'ye sallayan var mi, TP moderasyonundan birine hakaret eden var mi diye bakabilirler.

Oyle bir sey demedim. *anlamsiz gulucuk

Soylemedigim sey uzerinden yaptigin varsayima gore antitez uretiyorsun. *anlamsiz gulucuk 2

He, bu arada moderasyonun sadece Emre Bey'in dediklerini yaptigini dusunmuyorum. Oyle olsaydi bu sacma DC - Begeni olayiyla haftalarca ugrasilmazdi, yakin seyler.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Forumun amacini anlamak icin gelebilirler mesela. Ornegin; burada TP'ye sallayan var mi, TP moderasyonundan birine hakaret eden var mi diye bakabilirler.
Maşallah, herkes Zıttopat TP çöp falan diyorlar. Çok güzel yansıtıyorlar kitleyi.

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Varsa ve raporlanırsa, TP moderasyonundan önce biz gereğini yaparız, merak etmeyin.
Oyle bir sey demedim. *anlamsiz gulucuk
Varsayım üretiyorum, ne için geldiklerini önceden belirtmediğiniz için zorunda kaldım daha doğrusu.

Soylemedigim sey uzerinden yaptigin varsayima gore antitez uretiyorsun. *anlamsiz gulucuk 2
O kısımda gülücük bile yok.

He, bu arada moderasyonun sadece Emre Bey'in dediklerini yaptigini dusunmuyorum. Oyle olsaydi bu sacma DC - Begeni olayiyla haftalarca ugrasilmazdi, yakin seyler.
Kendi istekleriyle gelseler yapabilecekleri en fazla şey TP moderasyonuna bildirmek.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Varsa ve raporlanırsa, TP moderasyonundan önce biz gereğini yaparız, merak etmeyin.
Yapacaginizdan suphem yok da, eger buraya gelmislerse sizin yapip yapmamaniz onlarin umurlarinda degildir.

X kisi burayi kullaniyor ve TP'ye salladi diyelim. 5 dakika sonra da siz X'in mesajini sildiniz. Adamlar gorecegini gordu zaten. O kisiye ona gore davranabilirler artik, ellerinde koz var.

Ne için geldiklerini önceden belirtmediğiniz için zorunda kaldım daha doğrusu.
Anlayabilecegini dusunmustum, zira basit bir mantik.

O kısımda gülücük bile yok.
Bilerek yaptim. Dalga gecer gibi gulucuk koyman rahatsiz ettigi icin 2 kere yazdim. Ana cumleme cevap vermek yerine gulucuge takilman, o cumleye cevabin olmadigini gosterir bu arada.

Kendi istekleriyle gelseler yapabilecekleri en fazla şey TP moderasyonuna bildirmek.
X ile baslayan cumlem buna da ornek olur.

Ayrica, moderasyondan birinin zamaninda bi' DC sunucusuna sizdigini dusunursek bu da yapmayacaklarini bir sey olarak gozukmemeli.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
İncelemesinin linkini atmış galiba, reklam sayılmaz bana göre. Rahatsız oldularsa da uyarsalardı, direkt ban atmak yakışmıyor.
İnceleme attıysa bilemiyorum, ben direk gel dedi olarak yorumladım.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Maşallah, herkes Zıttopat TP çöp falan diyorlar. Çok güzel yansıtıyorlar kitleyi.
Ben gördüklerimi raporladım, düzeltildi çoğu. Bazı davranışlarını beğenmeyebiliriz ancak hakaret etmek bizi bu konuda haksız duruma düşürür.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

İnceleme attıysa bilemiyorum, ben direk gel dedi olarak yorumladım.
Başka biri öyle demiş galiba, 1 yıl yemiş benim anladığım.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Ben gördüklerimi raporladım, düzeltildi çoğu. Bazı davranışlarını beğenmeyebiliriz ancak hakaret etmek bizi bu konuda haksız duruma düşürür.
İşte tam olarak dediğiniz gibi, ancak yapacak bir şey yok. Kitle 14-15 yaş aralığından oluştuğu için böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube