Bu Dünya bana göre değilmiş

Silicone Android Uygulaması
KS
FatihY

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Ya linki her yerden sil, böyle kitaplar okuyacağına Nazi İmparatorluğu 1. - 2. cilt falan oku, katkı sağlar tarih bilgine.
Gözlerimle gördüm kitabın haklı olduğunu :(
Gerçekleri saklayarak nereye kadar.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Rock dinleme bir kaç gün. Çünkü şu an isyandasın ve rock'da isyancı grup gibi birşey. İstersen hafif rap dinleyebilirsin. Ben böyle iyi olmuştum.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Gözlerimle gördüm kitabın haklı olduğunu :(
Gerçekleri saklayarak nereye kadar.
Knk sen hepimizin ekşici erkeği tipine sahip pis sakal, koyu kahve ve 6 pack gezdiğimizi mi sanıyorsun?
Karşındaki kişiyle samimi olduktan sonra yeter, eğer birbirinizi seviyorsanız olur. Zorlama bu kadar, o kitaplar çöp.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Rock dinleme bir kaç gün. Çünkü şu an isyandasın ve rock'da isyancı grup gibi birşey. İstersen hafif rap dinleyebilirsin. Ben böyle iyi olmuştum.
Onun yerine gereksiz söz içeren şeyler dinleyebilir, iron maiden cinsi

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Knk sen hepimizin ekşici erkeği tipine sahip pis sakal, koyu kahve ve 6 pack gezdiğimizi mi sanıyorsun?
Karşındaki kişiyle samimi olduktan sonra yeter, eğer birbirinizi seviyorsanız olur. Zorlama bu kadar, o kitaplar çöp.
Bende göbek çıkmaya başladı bile, 6 pack falan yalan onlar. Herkes birini bulur elbet. @insanimsi hocam doğru diyor.

KS
FatihY

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Onun yerine gereksiz söz içeren şeyler dinleyebilir, iron maiden cinsi
Hocam bu arada Iron Maiden dan Bruce Dickinson'lu the Trooper, Hallowed be thy name, aces high gibi sert ama hafif tona sahip parçalar önerir misiniz?

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube