Bu Böyle Gitmez

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Cici uzaylılar, PP'lerinde emoji olan mod'lar, çoğu mesaja muhteşem atan yöneticiler, soru soran insanların mesajlarına kızgın atıp, (bu olayı kendi gözümle gördüm) atarlı cevaplar veren kurucular, aynı şekilde sırf arkadaşı diye onu bu işte acemi de olsa yetkili yapan kurucular, hiç kimsenin kullanmadığı, boşu boşuna sayfa kaplayan "Dandik paketten messi mi?" gibi tarihi eserden kalma esprili tabela emojiler, XenForo olayı yüzünden siteyi basma planları yapan üyeler...

Ciddiyetsiz olduğu için @tufanbaba123'ü mod'luktan çıkartan, ama üstte de bahsettiğim gibi kendileri ciddiyetsiz olan forum, git gide gerileyen, aktifliği düşen forum, size sesleniyorum, sizce de bu ciddiyetsizlik fazla değil mi? Artık bir şeylerin değişmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleme:

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Ciddiyetsizlik konusunda lafım yok, diğer dediklerine de katılıyorum fakat cici konusunda katılmıyorum. Afedersin ama bir şekilde eğlenmeden sırık gibi durmamızı istemen gibi bir şey bu. Bu konuda bırak insanlar istediğini gerçekleştirsinler. Fazla ciddiyette olmamalı aynı şekilde.

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
Benim bildiğim başlıklarda büyük harflerin kullanılabildiği, ancak bugün 1 saat ban yedim bu yüzden. (Daha erken açıldı orası ayrı konu)
Çok şaşırdım ve üzüldüm gerçekten.
Uyarıyı veren yetkili kim bilmiyorum ama başlıklarda tamamı büyük harf kullanmak, hatalı değildir. Başlığı düzetmek de maksimum 20 saniye sürer. Başlığın düzenlendiğine dair bildirim gönderilebilirdi, göstermelik uyarı yani. Diğer emojiler beni pek ilgilendirmez ama birisi şu emojinin neden geldiğini söyleyebilir mi?

:bedevi: Bana kalırsa ırkçılıktan farksız.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
@cagan_32, Şu ana gayet düzgün bir şekilde tartışılıyor.
Düzgün tartışılmayan kısım sadece 2 mesajda 2 üyenin bir anlık yükselmesi.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Ciddiyetsizlik konusunda lafım yok, diğer dediklerine de katılıyorum fakat cici konusunda katılmıyorum. Afedersin ama bir şekilde eğlenmeden sırık gibi durmamızı istemen gibi bir şey bu. Bu konuda bırak insanlar istediğini gerçekleştirsinler. Fazla ciddiyette olmamalı aynı şekilde.
Elbette herkesin eğlenmeye hakkı var, buna kurucu da dahil kimse karışamaz. Ama sen bunu gidip forumun %60'ının katılacağı bir tarikat tarzında akıma dönüşmesine izin verirsen, kimse kusura bakmasın eğlenceden çıkar bu.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Olay sadece PP değil bence, konularda cici ile ilgili gereksiz mesajlar oluyordu. Şu an öyle değil ama sanırım.

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Cici cici cici.
Büyük forumların hangisinin yöneticisi, moderatörü profillere gidip cici yazıyor, cicistan tarzı tabiler kullanıyor?
Tamam her zaman destek veriyoruz da büyümek, olgunlaşmak lazım.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Cici olayı başka konuya taşınmadı diye biliyorum. O konuda oldu bitti. Kimse başka konunun altına gidip alakasız bir şekilde şöyle cici böyle cici yazmaz, yazamaz, yazarsa da ceza yer.

Hocam nasıl taşınmadı. Siz görmediniz galiba. Mesajların hepsi silindi.

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Arkadaşlar birbirinizi harap ediyorsunuz sadece. İstediğiniz ve istemediğiniz şeylerin poll'unu açsanız da buradan çıkan kararın doğrultusunda yöneticilere iletseniz daha efektif olmaz mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube