Bu Böyle Gitmez

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Cici uzaylılar, PP'lerinde emoji olan mod'lar, çoğu mesaja muhteşem atan yöneticiler, soru soran insanların mesajlarına kızgın atıp, (bu olayı kendi gözümle gördüm) atarlı cevaplar veren kurucular, aynı şekilde sırf arkadaşı diye onu bu işte acemi de olsa yetkili yapan kurucular, hiç kimsenin kullanmadığı, boşu boşuna sayfa kaplayan "Dandik paketten messi mi?" gibi tarihi eserden kalma esprili tabela emojiler, XenForo olayı yüzünden siteyi basma planları yapan üyeler...

Ciddiyetsiz olduğu için @tufanbaba123'ü mod'luktan çıkartan, ama üstte de bahsettiğim gibi kendileri ciddiyetsiz olan forum, git gide gerileyen, aktifliği düşen forum, size sesleniyorum, sizce de bu ciddiyetsizlik fazla değil mi? Artık bir şeylerin değişmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleme:

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
Muhteşem atma olayı ne hâlâ çözemedim birisi açıklayabilir mi? İnsanların birbirine "muhteşem" atmasına ne gibi bir sorun var veya abartılan durum ne?

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Başka Cici gördüğün konu atar mısın? Konu dışı ve eğlence kategorisi hariç.
Girdiğim konular genellikle Konu Dışı oluyor. Zaten forumda bundan başka kategori yok bile. Ha sağ tarafta da yeterince "Cici" var.
Ekran Resmi 2021-05-18 19.31.47.png

Ahmet

Gold Sample
İfade skoru
4.896
Cici olayını abarttılar, Brogan olayını abarttılar, Cosgan emojilerini abarttılar, herşeyi abarttılar. Birşeyi de tadında bırakın. Yazı uzun dursun diye mi yazdın bilmiyorum ama arada çok alakasız şeyler söylemişsin.

Ayhan36

Silver Sample
İfade skoru
1.990
12 yaşında değil. 8 yaşında, doğru bilgi yayalim.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
PP'sinde cici olması mı rahatsız ediyor? Yapma Arsenik. Böyle eleştiri olmaz.
PP'sinde 2-3 kişi Cici koysa, elbette beni rahatsız etmez. Ancak bitki örtüsü diyorum. Profil mesajlarını da saymadım, sen "eğlence" dersin diye. Ancak bitki örtüsü oldu bu iş.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
PP'sinde 2-3 kişi Cici koysa, elbette beni rahatsız etmez. Ancak bitki örtüsü diyorum. Profil mesajlarını da saymadım, sen "eğlence" dersin diye. Ancak bitki örtüsü oldu bu iş.
dördüncü kez söyleyeyim, ne yapılmasını bekliyorsun???? "cici pp koymak yasaktır" mı desinler acaba?

tamam cicistan olayını ben de beğenmiyorum ama ses çıkartmak da saçma

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Tek konudan ibaret bir şeydi, oldu bitti. Profilinde cici var diye birbiriyle gruplaşmıyor ya bu insanlar. @Ayhan36'nın yukarıdaki mesajı hariç. Öyle şeyler cezalandırılmalı zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube