Boşanıyorlar...

Silicone Android Uygulaması

NotEfi

Rütbesiz
İfade skoru
49
Bilmiyorum ne diyeceğimi, bunca yıl mutlu bir aile içerisinde buyumusken birbirini seven 2 insanın yollarını ayırması koyuyor. Yatamıyorum, her şeyi kırmak istiyorum. Daha yılbaşında iyiyken şu anda anlaşmalı boşanma istemeleri çok koyuyor. İçimi dökmek istedim. Okuduysan teşekkür ederim.

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Tamam kendilerini düşünmüyorlar anladık, sizi de mi düşünmüyorlar?
Anlaşmalı boşanmada istediği gibi, istediği tarafa gidip gelir muhtemelen. Benim babam Hatay'da annem Ankara'da yaşıyor. Anlaşmalı boşanmadılar, büyük bir tartışma sonucu boşandılar. Ben bile istediğim zaman gidip gelirim, çok sorun olmaz yani.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Anlaşmalı boşanmada istediği gibi, istediği tarafa gidip gelir muhtemelen. Benim babam Hatay'da annem Ankara'da yaşıyor. Anlaşmalı boşanmadılar, büyük bir tartışma sonucu boşandılar. Ben bile istediğim zaman gidip gelirim, çok sorun olmaz yani.
Nasıl sorun olmaz ya? Babana ve annene istediğin zaman gidince sorun ortadan mı kalkıyor? Bir aile birlikte değilse ailenin ne anlamı kalır?

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Nasıl sorun olmaz ya? Babana ve annene istediğin zaman gidince sorun ortadan mı kalkıyor? Bir aile birlikte değilse ailenin ne anlamı kalır?
Yaşadığım için biliyorum, annemle babam çok tartışıyorlardı. Bir gün iyi bir gün kötülerdi, ayrıldılar ve en azından huzurlu bir evde yaşıyorum. Olağan bir şey, ülkede ayrılıklar çoğaldı. Hayat devam ediyor, sonuçta.

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Bu daha çok çocuğun yaşına bağlı.
Ayrıldıklarında ben 4 yaşındaydım, tartışma gördüm, şiddet gördüm. :)
Arkadaş bunu buraya yazıyorsa hayli hayli daha büyüktür. O yüzden üzücü tavsiyeler vermek yerine daha pozitif olabilirsiniz. Dediğim gibi hayat devam ediyor.

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Bilmiyorum ne diyeceğimi, bunca yıl mutlu bir aile içerisinde buyumusken birbirini seven 2 insanın yollarını ayırması koyuyor. Yatamıyorum, her şeyi kırmak istiyorum. Daha yılbaşında iyiyken şu anda anlaşmalı boşanma istemeleri çok koyuyor. İçimi dökmek istedim. Okuduysan teşekkür ederim.
Sizi seviyorum üzmeyin kendinizi. Her şey olacağına varır 💜

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube