Blue Switch sesi rahatsız ediyor mu?

Silicone Android Uygulaması
KS
H

Hank Schrader

Bronze Sample
İfade skoru
1.067
Bilgisayar evin en tenha odasında duruyor, sadece ben varım. Yan odadakileri rahatsız etmiyorsa benim için pek sorun değil.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Bilgisayar evin en tenha odasında duruyor, sadece ben varım. Yan odadakileri rahatsız etmiyorsa benim için pek sorun değil.
Muhtemelen duyacaklardır. Ben 2 oda öteden kardeşimin klavyeyle oynama sesini duyuyordum onun kapısı kapalı halde.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Birkaç ay sonra baş ağrıtıyor diyenler var, bu kadar var mı sesi? Yan odada duran birini uyutmayacak kadar ses çıkarır mı? Tam KB487L alacakken bütçem arttı, KB435L düşünüyorum ama çok kafam karıştı bunlar yüzünden.
Arkadaşımda deneme fırsatı buldum ve oyun oynarken bile dikkatimi çekti muhtemelen 1-2 aya başınızı ağrıtmaya başlıyacaktır ayrıca yan odadakilerin rahatsız olma ihtimali çok yüksek. Ayrıca membran bile alsanız ses sizin basmanız göre blue switch sesi gibi olabilir mesela benim laptop klavyesi kullanma şeklimden dolayı klavyeden blue switch gibi bir ses çıkıyor.

Son düzenleme:
KS
H

Hank Schrader

Bronze Sample
İfade skoru
1.067
Mekanik olmayan ama hissiyatı mekaniğe benzeyen klavye var mıdır peki bu civarda? K55 var ama 10 saati kalmış, alamayacağım. Vigor GK20 ve AOC GK200S var ama düz membran bunlar sanırım.
Gerçi onların da 10 saati kalmış. Boş verin, 487L yeterli.

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
Mekanik olmayan ama hissiyatı mekaniğe benzeyen klavye var mıdır peki bu civarda? K55 var ama 10 saati kalmış, alamayacağım. Vigor GK20 ve AOC GK200S var ama düz membran bunlar sanırım.
Gerçi onların da 10 saati kalmış. Boş verin, 487L yeterli.
Itopya indirimi gece yeniler, k55 alin derim. Bas agritmasini birak dusuk butcedeki mekanik klavyelerin çınlama ve yay sesi çekilmez.

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
487L al geç hocam beğenmesem zaten önermezdim.
İlk başta o ses güzel gelir aradan biraz zaman geçer bunalırsın hoşuna gitmemeye başlar.
Gece kullanımı imkansız zaten.
KB487L 90TL nerede bu arada hocam göremedim de ondan soruyorum Akakçe 125 TL diyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube