Blue Switch mi alayım Red mi?

Silicone Android Uygulaması

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Evet soru yukarıda. Ben genellikle Discord'da takılırım. Biraz da (Genellikle 3-4 Saat.) oyun oynarım.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Blue Switch'in hissiyatı biraz daha iyi, ama ben olsam Red alırdım. Blue Switch çok baş ağrıtıyor, evdekileri bile rahatsız edebilecek düzeyde bir sesi var. Blue aldım ama odada birileri olduğunda çok rahatsız oluyorlar, eski klavyeme geçiyorum mecburen.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Blue genelde pişman ettiriyor. Discord'da özellikle sesli sohbette bolca konuşuyorsanız, Blue hem sizi, hem de arkadaşlarınızı rahatsız edecektir. Aile evinde iseniz ailenizi de rahatsız edebilir. Ben Red öneriyorum, tamamen kişisel tercihe kalmış.

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Ben mavi alirdim, ki mavi almayi dusunuyorum ailem izin verirse umarim.
Cunku sesi cok guzel ve mekanik klavye almamin asil amaci sesi ve uzun omurlu olmasi.
Tabii ki siz ne icin aliyorsunuz bilemiyorum.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
120 dB kadar çıkmıyor ya sesi, testlerinde olduğu kadar sesli değil ama gidip düşmana ateş edercesine basarsan rahatsız edersin.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Blue switch basma hissi verir ve red switchlerden biraz daha serttir. Ve genelde aktivasyon noktası daha uzun olur. Oyun için red daha iyi olur aktivasyon noktası ve sertlik açısından. Basma hissi de sertlik ekler.

SweetMuffins

Rütbesiz
İfade skoru
98
Evet soru yukarıda. Ben genellikle Discord'da takılırım. Biraz da (Genellikle 3-4 Saat.) oyun oynarım.
Ben olsam Blue alırdım. Çünkü hissiyat olarak daha güzel, fakat ses sizi rahatsız ediyorsa ve FPS oyuncusuysanız linear switch daha iyi olabilir bu yüzden red öneririm. Fakat MOBA gibi oyunlar da oynuyorsanız ve ses sizin için bir problem değilse blue alırdım. Ayrıca hemen hemen çoğu anahtarın blue switch hissiyatı aynı olsa da, red switchte cherry mx hariç hiçbir switchin sesi ve hissiyatı hoşuma gitmiyor. Mekanik hisli klavye gibi hissediyorum öyle red switchleri. Ben blue alırdım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube