BitTorrent vs UTorrent

Silicone Android Uygulaması

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
BitTorrent. Ama hiç kullanmadım. qBittorrent öneririm.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
FDM'in arayüzü daha hoşuma gidiyor. Ve sadece Torrent değil. Her tür dosyayı indirebiliyorsun. Ek olarak torrent var. IDM ama torrent de var.
Dogrusu FDM sadece torrent indirmesin sunu da indirsin dersen en mantikli yazilim buradaki.
Ya qbittorrent ya bunu kullan.
Ben olsam transmission kullanmazdim, sanirim betadaydi @parallel

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Dogrusu FDM sadece torrent indirmesin sunu da indirsin dersen en mantikli yazilim buradaki.
Ya qbittorrent ya bunu kullan.
Ben olsam transmission kullanmazdim, sanirim betadaydi @parallel

Transmission'un betada olup olmadığını bilmiyorum. Bende oldukça iyi çalışıyordu ama.

Hocam konu dışı ama qBittorrent nasıldır yani utorrentden iyimidir?

Diğer işe yaramaz ama herkes tarafından bilinen, bilgisayarına senden izinsiz yazılım yükleyip bilgisayarı kullanmanı istemeyen clientlerden kendisini ayıran bir client. Bloat yazılım gelmiyor, senden izinsiz yazılım yüklemiyor, açık kaynak kodlu ayrıca güvenilir. Aktif olarak Transmission ve qBittorrent kullanıyorum.

ZARA25

Bronze Sample
İfade skoru
1.025
Diğer işe yaramaz ama herkes tarafından bilinen, bilgisayarına senden izinsiz yazılım yükleyip bilgisayarı kullanmanı istemeyen clientlerden kendisini ayıran bir client. Bloat yazılım gelmiyor, senden izinsiz yazılım yüklemiyor, açık kaynak kodlu ayrıca güvenilir. Aktif olarak Transmission ve qBittorrent kullanıyorum.
O zaman utorrenti sileyim ben, Ne kadar gereksiz yahu bu varken. Bir de Web companion diye uygulamanın nereden yüklendiğini de öğrenmiş oldum sanırım.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Hocam webhelper utorrent in yardimci yazilimlarindan, onda sorun yok.
Her yerden avast ve mcafee firlatiyor orasi ayri :D.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube