Biraz anı!

Silicone Android Uygulaması

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Rampage Türk Marjası sevin sayın köstebek olmayın destek olun!
30F00326-5925-4A31-83EC-09A0B2AF3285.jpeg

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Foruma ilk katıldığımda hesabı boş bırakmıştım, çok mesaj yazmıyordum,
katılmadan önce de az takılmıyordum, sorunlarımı hep çözüyordum. Bir gün çözemeyince konu açtım:
İlk konum ve cevap gelmeyen tek konum. Sayesinde animeye bile başlattıran konum:
1619074565532.png

Sonra SSD'ye babamı ikna eden konu:
Bu konudaki değerlerin düşük olduğunu bilmiyordum, meğerse düşüğün altındaymış, o zamanlar adı da Janggeum değil de .yeex... bilmem bişeydi. İyi insan.
Yaz geldi. O ara bayağı foruma sardım, @Affansen 'i gördüm, içimden direksiyon yapmak geliyordu ama nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yoktu. İyi bir gmailden konuştuk, bana discordu kurduran oydu.
Ama hala oturmamıştı.

Ve @Nothinggood ile tanıştım şu konuda, benimle aynı kabini kullanıyordu:
Oradan birlikte ilerledik ve sayesinde proje bitti.
Sosyalde o aralar arkadaşım yoktu. Affan ilk oldu :) .
@Wolerm iyi aklında tutmuşsun o kadar kişiyi.
@Caine de her mavi ekran konuma yazdı.
Hatırladım da recep abi mesajımı beğenip mavi ekran bölümü açmıştı, çok sevinmiştim:
1619075195960.png

O aralar DC.JS'ye sarmıştım @Webcam kullanıcısı çok yardım etmişti. Çok kişi var destek olan ama bende @Wolerm hafızası olmadığı için sayamıyorum.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
katılmadan önce de az takılmıyordum, sorunlarımı hep çözüyordum. Bir gün çözemeyince konu açtım:
İlk konum ve cevap gelmeyen tek konum. Sayesinde animeye bile başlattıran konum:
4647 numaralı eki görüntüle
Bu konudaki değerlerin düşük olduğunu bilmiyordum, meğerse düşüğün altındaymış, o zamanlar adı da Janggeum değil de .yeex... bilmem bişeydi. İyi insan.
Yaz geldi. O ara bayağı foruma sardım, @Affansen 'i gördüm, içimden direksiyon yapmak geliyordu ama nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yoktu. İyi bir gmailden konuştuk, bana discordu kurduran oydu.
Ama hala oturmamıştı.

Hatırladım da recep abi mesajımı beğenip mavi ekran bölümü açmıştı, çok sevinmiştim:

O aralar DC.JS'ye sarmıştım @Webcam kullanıcısı çok yardım etmişti. Çok kişi var destek olan ama bende @Wolerm hafızası olmadığı için sayamıyorum.
Benim hafızam da çok iyi değil ama bazı kişiler unutulmaz.

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
4647 numaralı eki görüntüle
Ama hala oturmamıştı.

Bende Recep abiden bir ara beğeni aldım. Hayatımda çok şey değişmedi ama Recep Baltaş işte.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bende Recep abiden bir ara beğeni aldım. Hayatımda çok şey değişmedi ama Recep Baltaş işte.
Bunda da şu olmuştu. Bir tane konu vardı, Recep abinin mesajını alıntıladım ve yanlışlıkla ''Ali abi'' yazdım. Çok geç olmadan düzelttim neyse ki.

mirsady

Rütbesiz
İfade skoru
192
Aşağıda anlattıklarımı ciddiye almayın tamamen kaba etimden uydurdum.
Bir gün yine laptop öneriyorum, markanın adı lazım değil ama baş harfi Monster. İndirime girmiş 9800 TL'ye RTX 2060'lı laptop önermişim. Uyarmışım ama bak RTX var ama malzeme kalitesi ve soğutmadan biraz feragat edeceksin diyorum. Gelmiş Wolerm diye bir adam kızgın atıyor mesajlarıma. Allah Allah diyorum ben yine ne b*k yedim. Meğerse Monster önerenleri kaçırıp gasp ediyormuş. Önce telefonuma mesaj geldi. Cuma saat 20.00'de kapının önüne çık sana bir şey vereceğim. Mesaj anonim birinden. Dedim kesin beni kaçırıp gömecek. Cebime bir çakı atıp indim aşağı...
Meğerse benim arkadaşmış format atması için flashımı vermiştim onu getirmiş.

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
Bir gün yine laptop öneriyorum, markanın adı lazım değil ama baş harfi Monster. İndirime girmiş 9800 TL'ye RTX 2060'lı laptop önermişim. Uyarmışım ama bak RTX var ama malzeme kalitesi ve soğutmadan biraz feragat edeceksin diyorum. Gelmiş Wolerm diye bir adam kızgın atıyor mesajlarıma. Allah Allah diyorum ben yine ne b*k yedim. Meğerse Monster önerenleri kaçırıp gasp ediyormuş. Önce telefonu mesaj geldi. Cuma saat 20.00'de kapının önüne çık sana bir şey vereceğim. Mesaj anonim birinden. Dedim kesin beni kaçırıp gömecek. Cebime bir çakı atıp indim aşağı...
Gerçek olsaydı komik olabilirdi.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Bir gün yine laptop öneriyorum, markanın adı lazım değil ama baş harfi Monster. İndirime girmiş 9800 TL'ye RTX 2060'lı laptop önermişim. Uyarmışım ama bak RTX var ama malzeme kalitesi ve soğutmadan biraz feragat edeceksin diyorum. Gelmiş Wolerm diye bir adam kızgın atıyor mesajlarıma. Allah Allah diyorum ben yine ne b*k yedim. Meğerse Monster önerenleri kaçırıp gasp ediyormuş. Önce telefonu mesaj geldi. Cuma saat 20.00'de kapının önüne çık sana bir şey vereceğim. Mesaj anonim birinden. Dedim kesin beni kaçırıp gömecek. Cebime bir çakı atıp indim aşağı...
Sen olacakları yazmışsın. :devilish: O.O2

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube