Bir zayıf var sınıfı geçebilir miyim?

Silicone Android Uygulaması

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Sayısalım.
Okula yeni nakil aldırmıştım. Uyum sağladığımı düşünüyordum ama değilmişim. Şu an herkes bana yabancı geliyor. Ne söylersem bahane olarak kabul edilemez ama sınavlarımın eskiye göre kötü olmasında psikolojimin çok etkisi var.

Bir dersten kaldım. Dilekçe versem geçebilir miyim?

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Sayısalım.
Okula yeni nakil aldırmıştım. Uyum sağladığımı düşünüyordum ama değilmişim. Şu an herkes bana yabancı geliyor. Ne söylersem bahane olarak kabul edilemez ama sınavlarımın eskiye göre kötü olmasında psikolojimin çok etkisi var.

Bir dersten kaldım. Dilekçe versem geçebilir miyim?
Hangi ders.

PCSX4

Bronze Sample
İfade skoru
760
Kaldığın ders ne? Ortalaman 50 üstü ise çok bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Genel ortalamanı söylemen gerekiyor. Kritik ders Edebiyat. Eğer Edebiyattan kalıp, genel ortalamanda 50'nin altındaysa sınıfta kalıyorsun. Ama edebiyattan kalıp genel ortalaman 50'nin üzeriyse sorumlu olarak geçiyorsun. Edebiyattan kalmadıysan, 1 zayıftan problem olmaz

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
Genel ortalamanı söylemen gerekiyor. Kritik ders Edebiyat. Eğer Edebiyattan kalıp, genel ortalamanda 50'nin altındaysa sınıfta kalıyorsun. Ama edebiyattan kalıp genel ortalaman 50'nin üzeriyse sorumlu olarak geçiyorsun. Edebiyattan kalmadıysan hiçbir problem yok.
Zaten 1 dersten kalmış büyük ihtimalle geneli 50 üstüdür.

9876

Silver Sample
İfade skoru
320
Genel ortalaman kaç? Zayıf jaldığın dersten kaç aldın? Bunlar sende yüksekse sıkıntı yok. Bende sadece İngilizce kötüydü. Onu da hallettim ve o dersten kalmadım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube