Bir ustunuzdeki mesajdaki kisiyi yorumlayin

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Bilgili olduğumu sorgulama ya. Kırıldım.
Arada bir ders olarak takıldığım, LGS bitince kafamı dağıtmayı isteyen biri
Kanka sana benden bir tavsiye hareketlerini biraz düzelt. Ayrıca LGS ile sana bunları yazmamın maksimum %8 alakası vardır.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şu sıralar kız muhabbetlerine sanala yansıtmasını doğru bulmadığım ve problemlerini burası yerine kendi içinde çözmesini tavsiye ettiğim kişi. Ayrıca iyi kalplidir fakat biraz daha dikkatli ve kurnaz davranması gerekiyor. (Nevtuğ)

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Kanka sana benden bir tavsiye hareketlerini biraz düzelt. Ayrıca LGS ile sana bunları yazmamın maksimum %8 alakası vardır.
İlk defa gördüğüm veya görüp de hatırlamadım biri.

Sanırım birkaç konuda görmüştüm kötü bir kullanıcı değil.

Myclabs

Silver Sample
İfade skoru
501
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şu sıralar kız muhabbetlerine sanala yansıtmasını doğru bulmadığım ve problemlerini burası yerine kendi içinde çözmesini tavsiye ettiğim kişi. Ayrıca iyi kalplidir fakat biraz daha dikkatli ve kurnaz davranması gerekiyor. (Nevtuğ)
Her yorumuma like atan kişi.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Hakaret etmem, ağır bir üslup kullanmam. Sinirli anlarım dışında.
Kötü üslup = hakaret etmek değil zaten. Çoğu mesajında anlamlandıramadığım bir şekilde, kendini üstün görme çaban oluyor. Böyle insanlardan pek haz etmiyorum. Sinirli anlarım dışında ağır bir üslup kullanmam demişsin, ancak neredeyse hep ağır bir üslup kullanıyorsun. Psikoloğa görünebilirsin, öfke kontrolü için belli başlı psikoterapi yöntemleri uygulayabilirler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube