Bir gün hepimiz yalnız kalacağız

Silicone Android Uygulaması

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Silindi.

Son düzenleme:
KS
SMiralayS

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Yalniz geldik yalniz yasayacagiz yalniz olecegiz, bunun icin ajitasyon yapmaya gerek yok.
Kaç defa diyeceğim bilmiyorum. Konuyu açmamın tek sebebi var: Ailemizin değerini bilmemiz gerek. Ben bunun için yazdım bunları olay bu. Lütfen farklı yerlere çekmeyin konuyu acıtasyon ile ilgisi yok bunun.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Aslinda hayatta olanlara bakarsaniz kafayi yemek ve depresyona girmek icin cok fazla sebebimiz oldugunu gorursunuz. Artik hangi hormonsa bizim kafayi yememizi engelleyen ona sukurler olsun.
Insan her zaman dayanacagi bir direk ariyor. Allah kimseyi oyle bir direge muhtac etmesin.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
O zaman boşa yaşıyorsunuz.

Okumayın, çalışmayın, aşık olmayın.

Yanlız kalacaksanız, kafanıza ateş edin.

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Bir gün hepimiz yalnız kalacağız. O gün yarın, bir hafta sonra, 1 yıl sonra veya 10 yıl sonra olmasa bile bir gün hepimiz yalnız kalacağız. Size destek veren bir abiniz olmayacak, size hayatta ne kadar zor para kazanıldığını öğretecek bir babanız olmayacak, derslerde yardım eden bir ablanız olmayacak, diziniz yara aldığında koşa koşa yanınıza gelen bir anneniz olmayacak, her kapıyı açtığınızda size sürtünüp sizi seven bir evcil hayvanınız olmayacak. Şunu bilin ki bunların hepsini ben de dahil sizler de yaşayacaksınız. Sabah kahvaltınızı anneniz hazırlamayacak. Sizi uyandıran abiniz, ablanız, babanız olmayacak. Bu yüzden bunları yaşamadan önce hepsinin kıymetini bilin ve benim için, bu yazdıklarım için gidin ailenize bir defa sarılın ve onları sevdiğinizi söyleyin. Onları kırmayın, saygılı olun ve her zaman onları koruyun. Abilerim, ablalarım, kardeşlerim oturduğunuz yerden kalkın ve ailenize sarılıp, onları sevdiğinizi söyleyin.
Şimdi söyle kim üzdü seni ?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube