Bir gün hepimiz yalnız kalacağız

Silicone Android Uygulaması

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Bir gün hepimiz yalnız kalacağız. O gün yarın, bir hafta sonra, 1 yıl sonra veya 10 yıl sonra olmasa bile bir gün hepimiz yalnız kalacağız. Size destek veren bir abiniz olmayacak, size hayatta ne kadar zor para kazanıldığını öğretecek bir babanız olmayacak, derslerde yardım eden bir ablanız olmayacak, diziniz yara aldığında koşa koşa yanınıza gelen bir anneniz olmayacak, her kapıyı açtığınızda size sürtünüp sizi seven bir evcil hayvanınız olmayacak. Şunu bilin ki bunların hepsini ben de dahil sizler de yaşayacaksınız. Sabah kahvaltınızı anneniz hazırlamayacak. Sizi uyandıran abiniz, ablanız, babanız olmayacak. Bu yüzden bunları yaşamadan önce hepsinin kıymetini bilin ve benim için, bu yazdıklarım için gidin ailenize bir defa sarılın ve onları sevdiğinizi söyleyin. Onları kırmayın, saygılı olun ve her zaman onları koruyun. Abilerim, ablalarım, kardeşlerim oturduğunuz yerden kalkın ve ailenize sarılıp, onları sevdiğinizi söyleyin.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Bunlar maalesef hayatın gerçekleri aynı zamanda imtihanı. İmtihan dünyası diye boşu boşuna demiyoruz, bu imtihanı geçtiğin takdirde ebedi sürecek güzellik seni bekliyor olacak. Yapacağınız en güzel şey sabr etmek, gerisini Allah'a bırakmak.

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Kabullenemiyorum, herşeyi kabulleniyorum ama bunu kabullenemiyorum. Kabullenmek istemiyorum...

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
İnsan, en sonunda mutlaka yalnız kalıyor. Farklı bir perspektifden bakarsak, ailemiz veya arkadaşlarımız yanımızda bile olsa en sonunda kendi düşüncelerimiz ile baş başa kalıyoruz. Bu ayrı bir ızdırap zaten. En azından benim için böyle.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Bir gün hepimiz yalnız kalacağız. O gün yarın, bir hafta sonra, 1 yıl sonra veya 10 yıl sonra olmasa bile bir gün hepimiz yalnız kalacağız. Size destek veren bir abiniz olmayacak, size hayatta ne kadar zor para kazanıldığını öğretecek bir babanız olmayacak, derslerde yardım eden bir ablanız olmayacak, diziniz yara aldığında koşa koşa yanınıza gelen bir anneniz olmayacak, her kapıyı açtığınızda size sürtünüp sizi seven bir evcil hayvanınız olmayacak. Şunu bilin ki bunların hepsini ben de dahil sizler de yaşayacaksınız. Sabah kahvaltınızı anneniz hazırlamayacak. Sizi uyandıran abiniz, ablanız, babanız olmayacak. Bu yüzden bunları yaşamadan önce hepsinin kıymetini bilin ve benim için, bu yazdıklarım için gidin ailenize bir defa sarılın ve onları sevdiğinizi söyleyin. Onları kırmayın, saygılı olun ve her zaman onları koruyun. Abilerim, ablalarım, kardeşlerim oturduğunuz yerden kalkın ve ailenize sarılıp, onları sevdiğinizi söyleyin.
Bu kafayla yaşarsan yaşayamazsın ama doğru

KS
SMiralayS

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Dediğim şeyden bunu nasıl çıkardın onu pek anlamadım. Demek istediğim, seninle aynı kapıya çıkıyor.
Aynı kapıyı açmıyor. Bunlar olacak şeyler evet ve bunların olmaması için değerini bilin diyorum sevdiklerinizin. Ben bunu diyor sen bana '''Bunun bir anlamı yok ki?'' diyorsun.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu kafayla yaşarsan yaşayamazsın ama doğru
Bu kafa ile yaşamıyorum. Değer bilmeyi söylüyorum.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Aynı kapıyı açmıyor. Bunlar olacak şeyler evet ve bunların olmaması için değerini bilin diyorum sevdiklerinizin. Ben bunu diyor sen bana '''Bunun bir anlamı yok ki?'' diyorsun.
Bunları belirtip, insanları hüzünlendirmenin bir anlamı yok diyorum. Bunların olacağını her insan biliyor. Sırf sen dedin diye insanlar, bir anda gidip ailesine sarılmayacak anlatmaya çalıştığım şey bu. İnsanlar doğası gereği bir şeyi yaşamadan anlayamıyorlar özellikle böyle şeyleri.
Yazında doğru olan şey, insanlarla olan ilişkimiz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube