Bir adet 512x512 ve yatay logo isteği

Silicone Android Uygulaması

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
illedelinux.png

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
O zaman yapalım bir şeyler. :) @illedelinux hocam sizin logonuzda kullandığınız font neydi?

Courgette yazı tipi.
Ayrıca alttaki karakteri kullanıyorum. Bu karakteri Courgette yazı tipi ile yaptığımda logomdaki şekli alıyor. Yani hem İ hem L harflerinin tek karakterde vücut bulmuş hali.
Ĺ

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Hocam yazıyı hızlı seçim aracıyla seçmek yerine gradient overlay derseniz pürüz olmaz.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Yazı biraz kalitesiz ve pürüzlü olmuş.
Sol üstte duracağı için gözükmez. Çözünürlük düşük çalışmışım.

Hocam yazıyı hızlı seçim aracıyla seçmek yerine gradient overlay derseniz pürüz olmaz.

Hızlı seçim aracından çalışmadım.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Sol üstte duracağı için gözükmez. Çözünürlük düşük çalışmışım.
Font vektörel değil mi? Akıllı nesneyi kapatarak mı küçülttünüz? Küçük bile olsa fark eder bu tarz şeyler. İnce detaylar yani. Bknz: TPnin beyaz logosu. Hala düzeltilmedi ve göze batıyor.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Courgette yazı tipi.
Ayrıca alttaki karakteri kullanıyorum. Bu karakteri Courgette yazı tipi ile yaptığımda logomdaki şekli alıyor. Yani hem İ hem L harflerinin tek karakterde vücut bulmuş hali.
Ĺ
Hocam eğer müsadeniz varsa size güzel bir logo tasarlamak isterim. Hani kullanmanız için değil bir hatıra olarak tasarlamak isterim. :) Bir işletim sistemine logo tasarlamak istiyordum uzun zamandır. İlledelinux için bir logo tasarımı yapabilirim izniniz varsa. :)

Ama kısa vadede yapmayacağım tabii. Gerçek hayatta yaptığım çizimleri bilgisayar ortamına aktarıp devam ederim oradan. Bu sayede daha iyi tasarımlar çıkartabiliyorum ortaya. Saf Photoshop ile yapınca pek iyi olmuyor. Çünkü materyalleri kendin yapmıyorsun sonuçta.

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Hocam eğer müsadeniz varsa size güzel bir logo tasarlamak isterim. Hani kullanmanız için değil bir hatıra olarak tasarlamak isterim. :) Bir işletim sistemine logo tasarlamak istiyordum uzun zamandır. İlledelinux için bir logo tasarımı yapabilirim izniniz varsa. :)

Ama kısa vadede yapmayacağım tabii. Gerçek hayatta yaptığım çizimleri bilgisayar ortamına aktarıp devam ederim oradan. Bu sayede daha iyi tasarımlar çıkartabiliyorum ortaya. Saf Photoshop ile yapınca pek iyi olmuyor. Çünkü materyalleri kendin yapmıyorsun sonuçta.

Elbette yapabilirsiniz, müsaade sizindir, uygun görürsem kendi logom olarak da kullanabilirim.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube