Çözüldü Bilgisayardan ses gelmiyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiş. Çözülmediyse bize rapor edebilirsiniz.
Silicone Android Uygulaması

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Bilgisayar şu ara zaten çok yavaş bir de üstüne bugün hiçbir şekilde cihazdan ses alamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Çözüm
Ses sürücüsünü güncellemeyi denediniz mi?
Hayatımda ekran kartı hariç hiç sürücü güncelleme yapmadım herhalde 😅

Ses ayarlarıyla oynadım, BIOS sıfırladım ve Windows sorun giderme aracını çalıştırdım. Hangisi sorunu düzeltti bilmiyorum ama üçünü deneyip sonuç alamayıp “olmuyoo” dediğim anda ses geldi 😀

Edit: Sorun kablosuz bağlantıyla alakalıymış herhalde, kablolu denediğimin kablosu bozukmuş onu fark ettim şimdi 😅
KS
55superx

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Ses sürücüsünü güncellemeyi denediniz mi?
Hayatımda ekran kartı hariç hiç sürücü güncelleme yapmadım herhalde 😅

Ses ayarlarıyla oynadım, BIOS sıfırladım ve Windows sorun giderme aracını çalıştırdım. Hangisi sorunu düzeltti bilmiyorum ama üçünü deneyip sonuç alamayıp “olmuyoo” dediğim anda ses geldi 😀

Edit: Sorun kablosuz bağlantıyla alakalıymış herhalde, kablolu denediğimin kablosu bozukmuş onu fark ettim şimdi 😅

Çözüm

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Windows sorun giderme aracını çalıştırdım. Hangisi sorunu düzeltti bilmiyorum ama üçünü deneyip sonuç alamayıp “olmuyoo” dediğim anda ses geldi 😀
Büyük ihtimalle sorun giderici çözmüştür, sürücüyü kaldırıyor ya da güncelliyor bir sorun algılarsa.

KS
55superx

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
İlk defa sorun gidericinin bir sorunu giderdiğini görüyorum...
A-Ama sorunu o çözmemiş 😂

Kablosuz bağlantıyla alakalı bir ayarda sorun varmış. Hangi ayar bilmiyorum baya kurcaladım çünkü.

Aslında kablosuzda ses gelmeyince kablolu olarak da denemiştim ama denediğim kablo bozukmuş onu sorunu çözünce fark ettim 😀

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube