Benzer konuların hiçbirinin mevcut konuya benzememesi

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Boş bir özellik. Benzer konu olsa da, olmasa da o konuyu açmaya niyetli adam açar. Aaa, aynı konudan varmış dur şuna tıklayayım diyecek insanlar %1 falandır.
1619635685316.png

Hangi konuya girersem gireyim bu var. Ne alakası var bu konuyla Allah için?

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067
Boş bir özellik. Benzer konu olsa da, olmasa da o konuyu açmaya niyetli adam açar. Aaa, aynı konudan varmış dur şuna tıklayayım diyecek insanlar %1 falandır.
Katılmıyorum, önemli bir özellik. Mesela birisi bir şeyi araştırıyordur, aşağıda araştırdığı şey hakkında daha fazla konuyu daha kolay şekilde bulabilir.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Eklenti ondan yok zaten. Alt kısım boş kalmasın diye var.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Bence şimdilik kaldırılmalı çünkü gereksiz, alakasız ve durduk yere göz yoran konular öneriyor. Ne zaman konu sayısı çoğalır, çeşit artar o zaman tekrar gelsin ki mantıklı alternatifler sunsun.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bence şimdilik kaldırılmalı çünkü gereksiz, alakasız ve durduk yere göz yoran konular öneriyor. Ne zaman konu sayısı çoğalır, çeşit artar o zaman tekrar gelsin ki mantıklı alternatifler sunsun.
Forumu da kaldıralım yakında onu isteyeceksiniz.

Eklenti kaldırılmayacak.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
@MisakiTaro, aga ilk defa bir şeyin kaldırılması gerektiğini söyledim, benim için ilk en azından. Bunun haricinde her şeye gelsin, eklensin diye de en çok ısrar edenlerden biri benim. Bunun da neden kaldırılması gerektiğini yazdım, konu sayısı çok az ve bence ondan düzgün öneriler yapamıyor. Çoğalınca geri gelsin düzgün konular önersin ne var ki bunda? Biliyorum benim özelimde demiyorsunuz ama yazdıklarınız da tutarlı olsun lütfen, başta siz demişsiniz alakasız diye.

Son düzenleme:
KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
@MisakiTaro, aga ilk defa bir şeyin kaldırılması gerektiğini söyledim, benim için ilk en azından. Bunun haricinde her şeye gelsin, eklensin diye kıçımı yırttım. Bunun da neden kaldırılması gerektiğini yazdım, konu sayısı çok az ve bence ondan düzgün öneriler yapamıyor. Çoğalınca geri gelsin düzgün konular önersin ne var ki bunda? Biliyorum benim özelimde demiyorsunuz ama yazdıklarınız da tutarlı olsun lütfen, başta siz demişsiniz alakasız diye.
Bunun eklenti hatası olduğunu söyledim. Sen kaldırılsın diyorsun.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Bunun eklenti hatası olduğunu söyledim. Sen kaldırılsın diyorsun.
Diğer forumlarda da benzer eklentiler kullanılmıyor mu bu amaç için? Oralarda benzer konu önerilerinin buraya kıyasla nispeten tutarlı olduğunu düşünüyorum. Buradaki konu azlığından değilse sorun, eklentide ne gibi bir hata var ki? Her neyse. Öneriydi yalnızca. Teknik boyutunu bilmiyorum sadece algoritması nasıl bir şey olabilir ona kafa yordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube