Bence bu ortamı ciddileştirmemiz gerekli

Ciddileşmeli mi

• Toplam oy
    36
Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Ben o yüzden kendiminkini kapattım.
Ekran Resmi 2021-04-04 18.43.57.png
Sen yaptiysan, bizde yapariz. :cool:

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Buradakiler de gerçekten yardıma ihtiyacı olduğu zaman konu açıp yardım alabilir.
Demek istedigim bu degil.

Normal bir kullanici, forumu yardim etmek icin degil yardim almak icin kullanir. Burada ise sadece "yardim edenler" var. Durum buyken, forum gercekten forum olmayacak.

Ornekle destekleyecegim.

X, forumun aktif kullanicilarindan ve 8.000 TL'ye bir bilgisayar alacak. Bi;gisayar toplayan kisilerin DC adresi zaten onda var. Adam gelip burada konu acmaz, gider Y'ye sorar. Yetmezse, Z'ye sorar.

Kendimizi kandirmaya gerek yok. Forumun toplam kullanici sayisi 150. Su an boyle bir sey olmayacak.

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Demek istedigim bu degil.

Normal bir kullanici, forumu yardim etmek icin degil yardim almak icin kullanir. Burada ise sadece "yardim edenler" var. Durum buyken, forum gercekten forum olmayacak.

Ornekle destekleyecegim.

X forumun aktif kullanicilarindan ve 8.000 TL'ye bir bilgisayar alacak. Bi;gisayar toplayan kisilerin DC adresi zaten onda var. Adam gelip burada konu acmaz, gider Y'ye sorar. Yetmezse, Z'ye sorar.

Kendimizi kandirmaya gerek yok. Forumun toplam kullanici sayisi 150. Su an boyle bir sey olmayacak.
Büyütmek için adımlar atılıyor.

KS
3866-14-14-8-12-21-34

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Ben de öneri yapan, yardımcı tayfadanım ama kendime bir şey almadan önce yine de danışırım. Bu şekilde düşünmemek gerek bence.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Ben de öneri yapan, yardımcı tayfadanım ama kendime bir şey almadan önce yine de danışırım. Bu şekilde düşünmemek gerek bence.
Insanlar YouTube veya Google uzerinden gelecektir. Yani cok fazla rehber indekslemeden veya YT uzerinden taninmadan zor gibi.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Büyütmek için adımlar atılıyor.
Zaten, buyurse kendiliginden ciddilesir forum.

Yahu, bunu ornekle acikladim zaten. Cogu kisinin DC adersi var bende, gider oradan sorarim. Cogunluk da boyle yapacak. Hatta yapiyorlar zaten. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube