Ben 10'in iğrenç reboot'u

Silicone Android Uygulaması

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Çocuğu olsun hikaye ondan devam etsin. :D
Ben 10.000'in çocuğu vardı sanki.
Ama izleyicinin gözü alışır mı? Beğenir mi?
Ama bu fikir dediğim alternatif benlere örnek uzun omurlu değil.
Bence reboot çizimleri ve eski korku ağırlığını kazansa izlenebilir.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Abi, bu nece rezil ve zorlama bir şeydir? Hangi akla hizmet böyle bir şey çıkardınız?

30080 numaralı eki görüntüle

Çizimler zorlama, hikaye zorlama. Karakterlerin davranışları ayrı zorlama.

Eski Ben 10 gerçekten ciddi bir hikayeye sahipti. Bazı yerlerde gerçekten korkunç karakterlere sahipti.

Yenisindeki olaylar o kadar sıkıcı ve basit şeyler ki. Aynıları olsa bile o ciddiyeti ve korkunçluğu yok etmişler.

Keşke Ben 10 Omniverse'den devam etselerdi.
Hocam sadece bu değil diğer çizgi dizilerde öyle. Bunun sebebi çocuk kanallarının artık daha küçüklere hitap etmesinden dolayı. Ben küçükken ailem Cartoon Network'u izlememi yasaklamıştı. Çünkü bayağı şiddet içerikli şeyler vardı.

Hepra

Silver Sample
İfade skoru
426
Ben 10'in değişmesinin tek sebebi para. Yapımcılar bir uzaylının oyuncakları fazla satmıyor diye bölümlerde bile çok nadir gösteriyorlar. Örnek; Omniverse serisi Chromastone uzaylısı, bütün seride bir veya iki defa gözüktü. Eski tasarım, bölümler ve hikaye eski izleyicilerin hoşuna gidiyor ve para kazandırıyordu. Zaman geçtikçe her şey basit tasarımlara dönüşmeye başladı, Ben 10 serisi de bundan nasibini aldı. Ben 10 Alien Force ve Ultimate Alien serileri kalite anlamında güzel olsalar bile yapımcılar güzel kazançlar edinememiş ki Omniverse serisine geçip çizimleri değiştirdiler. Kısaca bu işler kaliteye değil paraya bakar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube