Beleş uTorrent'in saçma olayı

Silicone Android Uygulaması
KS
SON İ3 BÜKÜCÜ

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
Seninkisi tamamen açgözlülük.
İyi güldürdün. Yılda bir oyun indiriyorum, zaten sistem belli maksimum ne oynayabiliyorum ki.
Alt tarafı MAB WB indirmek için uğraştık. Canım çekti.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Okumadan next next yaparsan olacağı bu :D.
Orada reddet seçeneği var, soruyor sana. Neden basmadın, görmedin mi?
Cezasını çektik anladık artık.

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
İyi güldürdün. Yılda bir oyun indiriyorum, zaten sistem belli maksimum ne oynayabiliyorum ki.
Alt tarafı MAB WB indirmek için uğraştık. Canım çekti.
Aç gözlü olmasan "next" "next" yapmazdın haha. Konuyu ilgi çekmek için açtığını düşünmeye başladım şimdi.

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
Torrent ile sadece korsan oyun indirilmiyor.
Onu mu diyorum ben?
@Fatiller, Torrent ile sadece oyun indirilmiyor. Ayrıca konu sahibi arkadaşa hangi sebeple açgözlü dediniz ki? Korsan oyun indirse bile bunun açgözlülükle alakası yok. Ben de indirim yapmayan oyunlara para vermem.
Hepimiz arkadaşın korsan amaçlı kullandığını biliyoruz yapmayın şimdi. Farzı misal bilmiyoruz, her şeye next next demesi aç gözlü yapar.

KS
SON İ3 BÜKÜCÜ

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
@SON İ3 BÜKÜCÜ, uTorrent'in ne suçu oluyor bu yazıda? Program tertemiz, indirdiğin dosyalar sıkıntılıysa biz ne yapalım? Düzgün yerlerden indir.
Yanlış anladın galiba, uTorrent'i indirdiğim zaman kendisi otomatik bunları yükledi. Yani ben bir şey yüklemeye başlamadan bunları yaptı.
@Fatiller, Arkadaşımız takmamanızı tavsiye ediyorum, onun benle derdi var. Konuştukça saçmalıyor zaten.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Next next next demeden önce biraz düşünmekte fayda var. Tabii bazı programları sormasa bile yüklüyor orası ayrı. Ayrıca qBittorrent varken uTorrent ne ya?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube