Beleş uTorrent'in saçma olayı

Silicone Android Uygulaması

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
Nerde beleş oraya yerleş dedik, zararlı çıktık. Kendi kafasına göre 50 tane program indiriyor. Tamam, eyvallah bizi düşünüyorsun Opera indirdin, Avast, meşhur ''Kakspery'i'' indirdin ama ben bunları istemiyorum. Benim PC'im temiz yani neden anlamıyorsun? 2 saatir kaldırmakla uğraşıyorum. Virüs olsa bu kadar uğraşmam. Her şeyi geç neden Opera ya? Bende zaten misler gibi Edge var. Kısacası indirip indirmemek size kalmış ama sorunu bunlar. Adam taş mı yesin diyebilirsiniz, haklısınız ama benim PC'me gereksiz uygulama kurmaya hakkın yok. Kim bilir daha neler indirdi arkada ben bilmiyorum, virüsten farksız. Neden beleş oyun indirme siteleri bu saçma uygulamayı kullandığını anladım. Virüs üstüne virüs gibi uygulama verip bilgisayarın içini dışını bitirmek istiyorlar.

KS
SON İ3 BÜKÜCÜ

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
@Wolerm , @Hakan Neyine güldünüz anlatın bizde gülelim. Biraz sinirimden dolayı sanki uygulamayla konuşuyormuş gibi yazmış olabilirim ama ben dümdüz içimi döktüm.
2 saatir kaldırmakla uğraşıyorum.
Bu arada daha yani temizlemek bitti gibi ne kadar çok şey yüklemiş.
Hala bunu anlayamadım, tamam bizi düşündün de insan beleş Avast indirir mi ya? Defender daha güvenli ondan, hiç değilse 2,3 hareket şekil şukul yapıyor.

KS
SON İ3 BÜKÜCÜ

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
KS
SON İ3 BÜKÜCÜ

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
ndirdiginiz torrent uygulamasindan dolayi sinirlenmeniz sacma, zira buna siz karar vermissiniz.
Benim bu laflarım uTorrent için geçerli, başlık biraz yanlış olmuş sanırsam.
QBitTorrent gibi guvenilir yazilimlar kullansaydiniz su an bu konuyu acmamistiniz.
Bilmiyordum, abim genellikle bunu kullandığı için kurdum meğerse çöpmüş. Size göre bu konu gereksiz olabilir ama bunu benim gibi bilmeyen birisine çok yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube