Basilisk X + KB435L + H2016D alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709

Arada 70TL ve PCB kalitesi farkı vs var. Bence değer ama alıcak hocamın kararı tabii ki.
Pek fark yok gibi aslında, ikiside eşit denebilir, tabi hoşuna gidiyorsa alabilir, hangsinin ışıklandırması hoşuna gidiyor, KB435L alıp 70TL ile daha iyi mouse da bakabilir.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Memnunum. İlk başlarda biraz yay sesi vardı ancak daha sonra geçti. Ayrıca ikizime de bir tane aldık ve onda çok az çıktı. Yani hepsinde aynı derecede çıkmıyor.
Cherry olsa da çıkıyor o yay sesi, anahtar yapısı ile alakalı. Malzeme yapısı güzel mi

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Gamenote ile arasında pek fark yok ki, yüksek ihtimalle aynı PCB alt yapısını kullanıyorlar ve aynı malzememe yapısını paylaşıyorlar

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
Gamenote ile arasında pek fark yok ki, yüksek ihtimalle aynı PCB alt yapısını kullanıyorlar ve aynı malzememe yapısını paylaşıyorlar
Çok muhalefet oldum ama Gamenote olanın incelemesinde PCB’nin kağıt gibi olduğunu hatırlıyorum. Bunu da düşünmek lazım.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Çok muhalefet oldum ama Gamenote olanın incelemesinde PCB’nin kağıt gibi olduğunu hatırlıyorum. Bunu da düşünmek lazım.
Klavye PCB'si zaten alaınacak ürün 2000-3000 değil ya, gidip K68 de alsan K95 de alsan pek kalın olmayacak, Redragonunda pek kalın değildir yüksek ihtimalle

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Kulaklığı alıp iade etmiştim. Açıkçası malzeme kalitesi benim hoşuma gitmemişti. Sonradan rampage comfort modeline kaydım. Ses kalitesi güzel fakat malzeme kalitesi konusunda -orta- diyebilirim.

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Bu üçlüyü almak istiyorum. Alınır mı?

Mouse’un dizaynını sevmesem de sensörünü sevmeme şansım yok :oops: (Ki zaten o kararına karışmak mantıklı değil). Klavye alınır, kulaklık da güzel duruyor. Ama teknik özelliklerine aşina değilim bilenlerin yorumları daha iyi olacaktır kulaklık hakkında.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube