Avast'a geçeceğim, iyi mi yapacağım?

Silicone Android Uygulaması

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Ben Kaspersky'dan bıktım. Her şeyime karışıyor. Çok kızgın bir antivirüs. Nefret ediyorum artık Kaspersky'dan. Avast'a geçeceğim, iyi mi yapacağım sizce? Avast'ın aslında çok kötü olmadığı söyleniyor.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Ben Kaspersky'dan bıktım. Her şeyime karışıyor. Çok kızgın bir antivirüs. Nefret ediyorum artık Kaspersky'dan. Avast'a geçeceğim, iyi mi yapacağım sizce? Avast'ın aslında çok kötü olmadığı söyleniyor.
Norton ya da Bitdefender geç.

Kaspersky'a bunu dedin ya kızgın spamı gelir birazdan 😳

ByCadros

Bronze Sample
İfade skoru
486
Kaspersky yerine ESET kullanın. En azından beleş keyleri dolaşıyor internette :)

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Önerilen bir AV olmamasına karşın, detection rate'si yüksek gibi duruyor. Bloat olduğunu söylemeliyim, sizin yerinizde olsam geçer miydim muamma. Lisans almaya zorluyor, uygulamadaki alt başlıklar fena değil gibi dursada çoğunluğunun işe yaramaz olduğunu belirtiyorum.

Yok Avast virüstür, kaldırılmıyor diyenlere inanmayın, siz bir AV'yi program ekle kaldır'dan düzgün bir şekilde kaldıramazsınız zaten. Avast'ın ona uygun bir aracı da var. Kendi aracı ile silim aşaması gerçekleştiriliyor.

Daha iyi alternatifleri mevcut.

yoursweet666

Gold Sample
İfade skoru
1.871
Abartıldığı kadar kötü olmayan bir anti-virüs aslında. Sürü psikolojisi yüzünden kötü deniyor. Kullandığımda memnun kalmıştım. Silinmiyor olayı ise yalandan ibaret. Kendi aracı ile silinebiliyor.

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Lisans almaya zorluyor,
Onu geçtim, arkadaşımın babası Avast Premium almış 1 yıllık, geçen arkadaşım Discord'dan yayın açtı. Avast'ın bir özelliğini kullanmaya çalıştı onun için de para istiyor, saçma. Kötü bir anti-virüs diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube