Attığımız raporları görebileceğimiz bir sayfa nasıl olurdu?

Silicone Android Uygulaması

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Böyle bir eklenti veya kodlama illaki vardır diye düşünüyorum. Ticket gibi. Önceden attığımız raporu ve gelen cevabı görsek, moderatörler hala görmüş mü, ne yazmış vs. İleride böyle bir şey lazım olacaktır. Şu an belki aktiflik yok diye çok takmayabilirsiniz fakat güzel bir şey bence. Sizler de fikirlerinizi belirtebilirsiniz bu konu hakkında. Umarım anlatabilmişimdir.

Mantık bu;

1619098095802.png

1619098109187.png

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
O zaman cevaplasınlar bi' zahmet? :D
Her moderatör her rapor hakkında bilgi sahibi değil, bazılarının cevabı, çözümü için panele girmek gerekiyor ki sadece yöneticiler yapabiliyor.
Bunun için yönlendirme, link atma gibi yöntemler kullanıyoruz zaten. Sadece böyle bir düşünce oluşacağı için sağlıklı olmaz diyorum.

• Beğen
İfadeler: 18
KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Her moderatör her rapor hakkında bilgi sahibi değil, bazılarının cevabı, çözümü için panele girmek gerekiyor ki sadece yöneticiler yapabiliyor.
Bunun için yönlendirme, link atma gibi yöntemler kullanıyoruz zaten. Sadece böyle bir düşünce oluşacağı için sağlıklı olmaz diyorum.
Moderatörler tarafından görüldü ve çözüm için bilgilendirme yapılacaktır tarzı bir mesaj atılabilir bilgi sahibine yönlendirme esnasında.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Yarardan çok zarar getirir. "Bu moderatör görmüş ama cevaplamamış kesin bana gıcık." düşüncesi oluşur.
Raporladım ban yedi hehe diyecek tipler var. Bu tarz bir şey için çok olgun bir topluluk lazım. Böyle bir eklenti bulamadım.

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Moderatörler tarafından görüldü ve çözüm için bilgilendirme yapılacaktır tarzı bir mesaj atılabilir bilgi sahibine yönlendirme esnasında.
1) Yönetici zaten öyle bir eklenti olmadığını belirtti.
2) Her şeyi bir tıkla yapamıyoruz. Geçen konuda "Bir kodlama bilen Allah'ın kulu yok mu? Hazır şablonla mı açtınız siteyi?" demişsiniz. Büyük forumlar da hazır şablon ile hazırlanıyor. Çok kabiliyetliyseniz siz yazabilirsiniz kodları, bir de maddi tarafı var.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Raporladım ban yedi hehe diyecek tipler var. Bu tarz bir şey için çok olgun bir topluluk lazım.
Evet bu konuda haklısınız. Demek istediğim sadece diğer kısmından soru sorduğumuzda ki soru cevaplar gözükebilir. Birini raporlayınca raporunuz çözüme kavuşturuldu yazsa da olur yazmasa da olur. F5'leyince belli oluyor zaten. Öyle bir kitle oluşabilir fakat önlemek de yine bizim elimizde.
Böyle bir eklenti bulamadım.
Nereden aratıyorsunuz? Ben de biraz bakınmak istiyorum.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
1) Yönetici zaten öyle bir eklenti olmadığını belirtti.
Anladım.
2) Her şeyi bir tıkla yapamıyoruz. Geçen konuda "Bir kodlama bilen Allah'ın kulu yok mu? Hazır şablonla mı açtınız siteyi?" demişsiniz. Büyük forumlar da hazır şablon ile hazırlanıyor. Çok kabiliyetliyseniz siz yazabilirsiniz kodları, bir de maddi tarafı var.
Evet sordum. Cidden yokmuş. Bunda yanlış bir durum yok. Büyük sitelerin tek farkı maddiyatmış. Bunu anladık. Her şey oturdu şu an. :)

• Beğen
İfadeler: 13

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
@MESs¹¹ maddiyat da değil ki olay. SDN'de ve DA'da olup burada olmayan bir şey yoktur yani. Onlar bizden kat kat zengin oysa. Hatta burada fazlası vardır.

TP'de olup burada olmayanlar: Konu arama, blog ve düzeltme. Blog gelecek, diğerlerini de paramız olduğunda halletmeye çalışırız. Burada da onların yapmadığı bir ton şey var lakin. :)

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
@MESs¹¹ maddiyat da değil ki olay. SDN'de ve DA'da olup burada olmayan bir şey yoktur yani. Onlar bizden kat kat zengin oysa. Hatta burada fazlası vardır.

TP'de olup burada olmayanlar: Konu arama, blog ve düzeltme. Blog gelecek, diğerlerini de paramız olduğunda halletmeye çalışırız. Burada da onların yapmadığı bir ton şey var lakin. :)
Tamam teşekkürler. Halkın içinden olunca çok daha rahat anlaşılıyor yöneticilerle. Diğer tarafta 2 günde 1 konuyu anlatmaya çalışıyorum. (Fotoğrafları isimlendirme mevzusu. Kazandım btw.)

Umarım maddi desteği alırsınız. Burada özellikle ilk gözüme çarpanlardan dislike butonuna ve imzalardaki özgürlüğe bayıldım. Ah bir de GIF PP özelliği gelse fena olmazmış fakat sanırım sunucular kasıyor. PC'si kötü olan insanlar için diğer insanların da bu insanları düşünüp normal fotoğrafa geçmesi gerekmez mi?

• Beğen
İfadeler: 18

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Umarım maddi desteği alırsınız. Burada özellikle ilk gözüme çarpanlardan dislike butonuna ve imzalardaki özgürlüğe bayıldım. Ah bir de GIF PP özelliği gelse fena olmazmış fakat sanırım sunucular kasıyor. PC'si kötü olan insanlar için diğer insanların da bu insanları düşünüp normal fotoğrafa geçmesi gerekmez mi?
GIF PP var normalde, sunucuda da sıkıntı çıkarmıyor. Fakat sistemi düşük olan kişiler çok sıkıntı yaşamaya başladığı için bir daha açmamaya karar verdik.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
GIF PP var normalde, sunucuda da sıkıntı çıkarmıyor. Fakat sistemi düşük olan kişiler çok sıkıntı yaşamaya başladığı için bir daha açmamaya karar verdik.
Azınlık sorun çıkarmıyor yani o zaman düşük sistemlere anladığım kadarıyla? Çünkü fotoğrafınız GIF'te. ?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube