Asus TUF FX506LI-HN085 nasıldır?

Silicone Android Uygulaması

Iron.man

Bronze Sample
İfade skoru
226
Selamlar; bugün arkadaşım yanıma geldi ve yeni bir bilgisayar aldığını söyledi ben de başta korktum dedim inşallah Turbox İzoly falan almamıştır ki öyle de oldu almamıştı mutlu oldum onun adına, aldığı laptop ise aşağıda bana güzel gibi geldi ama pek bi bilgim yok sizin fikirleriniz neler?

Ürün şu anda satılmıyor fakat 8000TL'ye almıştı sanırım.

DOGANALPASLAN

Rütbesiz
İfade skoru
108
Güzel bir ısıtıcıdır kendisi. Şaka bir yana, A15 bayağı kötü bir ürün. Uzak durunuz.

Edit: Ürün F15'miş, A15 değil attığınız. Yine de ekranının ve soğutmasının pek iyi olduğunu düşünmüyorum, yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.
FX serisi de (sözde en iyi modeli olan 2021 kasaları dahil, kendim kullandım,) çok eksikleri olan bir seri. Ben açıkçası Asus TUF'ı giriş seviyesinde bir model olarak görüyorum. 2021 kasası dahi çok ısınıyordu(incelediğim model RTX 3050+ i7 11800H'liydi).
Bu kadar eksiği ve sorunu olan modelleri tercih edeceğime Acer, Lenovo'nun giriş modellerini alırım.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Selamlar; bugün arkadaşım yanıma geldi ve yeni bir bilgisayar aldığını söyledi ben de başta korktum dedim inşallah Turbox İzoly falan almamıştır ki öyle de oldu almamıştı mutlu oldum onun adına, aldığı laptop ise aşağıda bana güzel gibi geldi ama pek bi bilgim yok sizin fikirleriniz neler?

Ürün şu anda satılmıyor fakat 8000TL'ye almıştı sanırım.

Çok kötü değil ama daha iyileri alınabilirdi 8000TL bütçeyle.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube