Arkadaşlarım benimle dalga mı geçiyor?

Silicone Android Uygulaması

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
büyük ihtimal takmamayı başaramayacaksın yani takacaksın bir süre

karşılık vermeni öneririm knk, sessiz kalmak 2 kat daha fazla takmana neden olabiliyor
Mesajlar otomatik birleştirildi:

"Kontrol edemediğim şeyler için aşağılayacak kadar düştüyseniz o sizin sorununuz" yazıp engelle bence.
tam da böyle yaz

KS
2147483647

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
büyük ihtimal takmamayı başaramayacaksın yani takacaksın bir süre

karşılık vermeni öneririm knk, sessiz kalmak 2 kat daha fazla takmana neden olabiliyor
Arkada boşvermişim dünyaya çalıyor :D Derslere vermek çözüm ve başarı getirecektir, fazla arkadaşa gerek yok. O zaman grubu sessizde bırakayım. :)

Kreato

Silver Sample
İfade skoru
1.166
Bizde de böyle tipler vardı, onlar sözeli ben sayısalı seçince gitmek zorunda kaldılar :D. Her okulda böyle oluyor mu bilmiyorum, fakat oluyorsa 2 senede ayrılacaksın zaten, kafaya takma derim.

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Boş versene, kafaya takmamaya çalış ve bağlantıyı kes. Tabii moral bozmuştur ancak fazla bozmasın. Kafaya takıp hele de bunu belli edersen daha da üstüne gelirler. Yarın bir gün yanına gelip ''Neden konuşmuyorsun ?'' derse arkadaş olamadığını ve bir daha herhangi bir diyalog içerisine bile girmeyeceğini söyle. Hayır demeyi bilin bu çok önemli. Ben yeni yeni kendime bu alışkanlığı kazandırıyorum ve gerçekten işe yarıyor. Korkmayın ve ''Hayır'' deyin. Hiçbir şey olmaz bana güven :) He olursa çözüm basit, olayı müdüre taşımak :)

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Arkada boşvermişim dünyaya çalıyor :D Derslere vermek çözüm ve başarı getirecektir, fazla arkadaşa gerek yok. O zaman grubu sessizde bırakayım. :)
ya yok arkadaşlık edinmemezlik yapma daha 9sun

1-2 tip bulursun kendine yine ama sana söyleyeyim bu lisenin ilk ayları biraz sıkıntılı geçecek bu arkadaş döneminde çünkü ergenliğin hat safhada olduğu dönemler yani ama bil ki ergenlikten başka hiçbir şey değil bunlar, fazla takmanın sebebinin ergenlikten başka hiçbir şey olmadığını bilmek biraz da olsa rahatlatıyor, onun dışında pek de çözüm yok o arkadaşa karşılık ver geç, onun kusurlarıyla dalga geçmemeni öneririm. sadece üstteki @Kreato nun dediği gibi yanıt ver geç

Disty

Bronze Sample
İfade skoru
266
İnternet trollerinden öğrendiğim tek bir şey varsa o da böylelerine kısa cevaplar dahil hiçbir cevap vermemek. Kendi aralarında saçmalamalarını izlemek zevkli oluyor bazen.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Yakın arkadaş ortamında bu tarz takılmaları normal buluyorum. Ama rahatsız oluyorsan o mesajı yazmayacaktın, sen de takılacaktın onlara. Yazdığın mesaj biraz kötü olmuş, daha da dalga geçerler seninle. Onlar seninle takılıyorsa sen de onlarla takılacaksın, en iyisi budur şahsen.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Bir şey söyleyeyim mi enginar. Aynı durumun tam da aynısını ben de yaşadım 😃

Yapacağın tek şey o kişinin zayıf yerini bul ve o bölgeden vur, bu şekilde kendisi de sizin hissettiğiniz gibi hissedecek 🙂

Lyrax52

Bronze Sample
İfade skoru
275
Daha adam akıllı cümle kuramıyor, milletin boyuna karışıyor. Sende ona bir karşılık vermelisin bence

AsLegolas

Silver Sample
İfade skoru
1.622
İşte birini ezeyimde güçlü olduğumu göstereyim havalı olayım kafasında birisi, arkadaşlığı kesmen iyi olur yanıt vermedikçe ilgisini alamaz zaten.

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Her seyi bu kadar cok takacaksan isin zor. Kisaysan kisasin, sismansan sismansin, uzunsan uzunsun, esmersen esmersin vs. vs. Bunlar hakkinda elbet sakalar yapilacaktir. Cok normal, takma kafaya sende sakaya katil.

Agresif cevaplar verirsen etrafinda kimseyi bulamazsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube