AORUS M2 100 liraya alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Bir arkadaş sordu ben de mouse'den anlamıyorum.
Alınır, G102'den daha iyi olduğunu düşünüyorum (ikisini de kullandım), hâlâ da kullanıyorum.
Fotoğraflardan anlayabileceğiniz üzere sade ve avuç içine oturabilecek bir dizaynda. Eli muhtemelen hepinizden büyük olan bana rahatsız hissettirmediğini söyleyeyim. Hatırladığım kadarıyla G102’den biraz daha uzun ama hemen hemen her pozisyonda tutabiliyorum mouse’u. Sensörü yazılmış zaten, reflekslerinizi gösterebileceğiniz kadar iyi (100 TL için beleş sayılır). Sağlak veya solak olmanız fark etmiyor yazılımda direkt olarak tüm tuşların yerini solak olanlara göre ayarlayan bir kısım da var. Bilgisayarınız tarihi eser değilse yazılımıyla sorun yaşamazsınız. Ortasında bir adet de tuş var bununla kendi belirlediğiniz 4 DPI modu arasında geçiş yapabilirsiniz. 125 Hz - 1000 Hz arası yenileme hızını kendiniz belirleyebilirsiniz (ki cidden farkı görüyorsunuz düşük ile yüksek arasındaki). Ayrıca şimdiye kadar skatezleriyle bir problem yaşamadım.

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
Fiyatına göre oldukça iyi bir ürün fiyat olarak da piyasanın altında alternatif olarak bunu öneririm.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube