Anlık bildirim sorunu

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Anlık bildirimler açık lakin bildirim gelmemekte. Anlık bildirimleri açıp kapatmayı denedim. Bildirimlerin açıldığını bildiren bildirim geldi ama bildirim kutusuna düşen bildirimler gelmemekte. Sorun nedir?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Bana da, telefonda geliyor ama, bir gündür bilgisayarda gelmiyor bildirimler. Belki Edge'le ilgili bir durumdur diye önemsememiştim. Telefonda bir sorun yok nihayetinde.

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Anlık bildirimler açık lakin bildirim gelmemekte. Anlık bildirimleri açıp kapatmayı denedim. Bildirimlerin açıldığını bildiren bildirim geldi ama bildirim kutusuna düşen bildirimler gelmemekte. Sorun nedir?
Dünden beri bendede yok. Sorun var büyük ihtimalle. Misak-i Taro ile #epica59 çalışıyordur 🦸‍♂️

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bana da, telefonda geliyor ama, bir gündür bilgisayarda gelmiyor bildirimler. Belki Edge'le ilgili bir durumdur diye önemsememiştim. Telefonda bir sorun yok nihayetinde.
Bende de Edge'de bildirim gelmiyor. Üstüne de Edge'i kapatıp açınca hesabımdan çıkış yapılıyor. Edge'i en sonunda sileceğim o olacak.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Edge’deki bildirim ayarlarında bir değişiklik yapmış mıydınız?

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Edge’deki bildirim ayarlarında bir değişiklik yapmış mıydınız?
Edge ayarlarını hiç ellemedim bile. :D Diğer arkadaşlarda da aynısı oluyormuş. Sorun XenForo kaynaklı gibi sanırım onlarda da olduğuna göre. Olmayabilir de.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Edge'de çok sıkıntı var bende. Rastgele çökmesi en küçüğü, bende de tüm çerezleri silmeye başladı sürekli. Tarayıcı kaynaklı bir hata olduğu düşünüyorum.
Microfost yine bir güzel sıvadı anlaşılan. :rolleyes: Geçici olarak eski dostum Chrome'a döneceğim. Kusura bakma Edge, düzelene kadar elveda.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
#ForeverEdge! Bari Firefox'a geçin hocam :/
Firefox Allah'a yakın bana uzak olsun artık. Kaydırma animasyonu leş gibi. Hatta animasyon bile yok. Ayrıca yazı fontları berbat ve kesik gözüküyor. Kullanmam asla bir daha. Edge'e geçene kadar 10 yılı aşkın bir süre Firefox kullanmıştım. Ama artık yeter dedim. Sorunlarından bıktım Firefox'un.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube