Anime Önerisi

Silicone Android Uygulaması
KS
3

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345

emirdemirci1907

Rütbesiz
İfade skoru
426
Bu konuyu özel istek üzerine açıyorum 😁, her türden güzel animeleri izler ve incelerim. Neler izlediğimi yazmaya üşeniyorum siz aralarından en beğendiklerinizi önerirseniz ona göre yorum yaparım, öneri istiyorum yani. (Naruto, One Piece gibi animeler çok önermemenizi istiyorum bu arada, hayatımı tek bir hikayeye ayıramam muhtemelen 😁)
Adachi to Shimamura.

Ryota

Silver Sample
İfade skoru
43
God of High School, Tate no Yuusha no Nariagari, Naruto/Shippuden (filler list bakılıp atlanılabilir), Kimi no Suizou wo Tabetai (favorim), Tengen Toppa Gurren Lagann.

Aşırı fazla izleyen birisiydim, biraz hızlı tükettim o yüzden aklımda kalmadı bir çoğu. Tabii kalitesiz olmaları da bir sebep. Shounen seven birisiydim fakat artık herhangi bir tür olması önemli değil, kalitesizse direkt bırakıyorum.

Demon Slayer 1. sezonu da gözümde değere bindi mangayı bitirip ardından Mugen Ressha-hen'i de izledikten sonra. Muhtemelen 2. sezonu izlemem fakat 1. sezon şu an için gayet izlenilebilir.

Yakusoku no Neverland de ilk sezonu gayet iyi olan bir eser. Sonrası ve finali (manga) rezalet. Adam akıllı sadece bir tane arc var. O yüzden birinci sezondan sonra bırakılmak üzere izlenilebilir.

Viva

Rütbesiz
İfade skoru
121
Önerilenlere göre farklı bir şey olarak Durarara öneriyorum.

Karakterleri, şehir, gizemi ile son zamanlarda en çok zevk alarak izlediğim anime oldu.

Şu an yayınlanan Vivy, Fumetsu no Anata e bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube