Anime önerisi

Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Daha önce anime izlemişliğim var ama çok anime izleyen biri değilim, Bakugan, Tsubasa ve Sword Art Online ve biraz da Naruto izledim. Şimdi içime bir anime izleme isteği geldi, ben de foruma sorayım dedim.

Yeni başlamış birisi için anime olarak ne önerirsiniz? Tür olarak fantastik, özel güç tarzında şeyleri seviyorum genelde. Kill La Kill ve Evangelion önerisi geldi, onlara bakmayı düşünüyorum şu anda.

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Tür olayını biraz daha açar mısınız? Öyle çok anime olduğundan biraz daha detay verirsen nokta atışı verebiliriz.
Yani Bakugan'da olduğu gibi böyle fantastik yaratıklar, doğaüstü güçlerin olduğu tarzda şeyler hoşuma gidiyor diyebilirim.

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
Ana karakterin başka dünyaya gittiği:
RE:Zero : Daha çok özel güç ve karakterin yaşadığı travmalar var güzel.
Tate No yuusha no nariagari: Özel güç, yine güzel bir anime.
Bam güm tek atan karakter: One Punch Man
Daha çok hikaye ve aksiyon temalı :
Attack On Titan
Noragami

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
AoT ile başlama bence. Son sezonu sıkıcı diyorlardı, çok beğeneceğini de düşünmüyorum. Charlotte de olabilir bu arada. Re:Zero önerisi de fena değil, ancak çok özel güçlere girer mi bilmiyorum.

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Evangelion cidden eski ama güzel bir yapımdır, yine de sonra izlemen daha iyi olur diye düşünüyorum. Kill La Kill sıkıcı diyorlardı fakat ben izlemedim, bir fikrim yok. Anime izlemeyi sevmek istiyorsan Attack on Titan izlemelisin, sana önerim direkt olarak bu.
Benim için biraz Attack on Titan övme konusu olacak fakat cidden güzel olduğunu düşünüyorum. En başlarda saf aksiyon gibi gözükse bile hikayesiyle sürüklüyor. Benim gözümde çizimleri, müzikleri ve dram hissiyatı ile ön plana çıktı. En önemlisi ise bu animenin cidden bir felsefesi var, özellikle 4. sezonun devamını mangada okurken fark etmiştim. Keza karakterleri üzerinde de çokça kafa yoruyorsun, neticede hiçbiri siyah ya da beyaz değil. Eksileri tabii ki var ama eksileriyle artılarıyla benim her zaman başköşemde olacak. İlmik ilmik işlemiş Isayama.

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Öneri yapan herkese teşekkür ederim, birini beğenmesem bile diğerine geçebilirim çok sıkıntı değil, bir sürü alternatif çıktı çünkü. Şimdlilik Dororo ile başlamayı planlıyorum, beğenmezsem diğerlerini değerlendiririm tekrardan.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
One piece 900 bölümü geçti 1000 e yaklaşıyor izle izle bitmez.
Yavaş yavaş bitiyor 🤓

Düzgün adam gibi aşırı anime izlemedim. Tüm anime önerilerine de yazdığımı yazıyorum One Piece izleyebilirsin. Tabii o o kadar süren var mı bilmiyorum ben uzun zamandır izliyorum daha 4/3 5/3 'ündeyim falan.

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
AoT ile başlama bence. Son sezonu sıkıcı diyorlardı, çok beğeneceğini de düşünmüyorum. Charlotte de olabilir bu arada. Re:Zero önerisi de fena değil, ancak çok özel güçlere girer mi bilmiyorum.
Özel güç olayını karakterin yaşadıklarını ve büyü olayının bol olması nedeniyle söyledim. Daha fazla açarsam belki spoilera girebilir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube