Anime izlemeye yeni başlamış birine anime önerisi

Silicone Android Uygulaması

WalterMeteWhite

Bronze Sample
İfade skoru
91
Merhaba arkadaşlar, ben anime izlemeye yeni başladım ve animeler (özellikle anime kızları) çok hoşuma gitmeye başladı bana. Bana anime önerir misiniz? Konusu farketmez her türlü anime izleyebilirim.
Bitirdiğim animeler:
1-BAKI
2-Tokyo Revengers (Yeni sezonu bekliyorum)
3Saiki K.
4-Disastrous Life of Saiki K.
5-Naruto.(10 dk önce bitirdim.)
6-Kengan Ashura

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Merhaba arkadaşlar, ben anime izlemeye yeni başladım ve animeler (özellikle anime kızları) çok hoşuma gitmeye başladı bana. Bana anime önerir misiniz? Konusu farketmez her türlü anime izleyebilirim.
Bitirdiğim animeler:
1-BAKI
2-Tokyo Revengers (Yeni sezonu bekliyorum)
3Saiki K.
4-Disastrous Life of Saiki K.
5-Naruto.(10 dk önce bitirdim.)
6-Kengan Ashura
Anime kızı mı, ooo Revy ablamızı görmeden geçme. Black Lagoon sarar. Mafya ve suç konusu.
Küfür ve çıplaklık biraz fazla (cinsel ilişki yok). 18+ gösteriyor tavsiye edilen izleyici kitlesi.

KS
WalterMeteWhite

WalterMeteWhite

Bronze Sample
İfade skoru
91

Yüksek RPM

Gold Sample
İfade skoru
946
Anime izlememiş kişilerin bile sıkça duyduğu birkaç anime vardır, Death Note ve Attack on Titan vs.

Attack on Titan'ı önerebilirim, ancak öyle her bölümde pat küt dövüş yok. Hikayesi derin, drama/trajedi unsurları da var. Bence izlemeye değer.

Bunun dışında anime sayılmasa bile Arcane'i önerebilirim, son zamanların en popüler yapımı. Gayet iyi.

Tokyo Ghoul var, dizisi pek hoşuma gitmedi ama mangasını okursanız beğeneceğinizi düşünüyorum.

Kısa bir anime isterseniz Akame Ga Kill ve Charlotte izleyebilirsiniz. Mükemmel sayılmazlar ama 1-2 günde bitirirsiniz. Çerez niyetine diyelim :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube