amigendrv64.sys ne demek?

Silicone Android Uygulaması

Vesemir

Gold Sample
İfade skoru
1.250
1619378544270.png

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825
Unloaded modules kısmında çıkıyor. O yüzden sormuştum.
Unloaded Modulesteki ".sys" hataları pek önemli değil. Yani sadece orada yüklenmeyen ".sys" mödülleri yazıyor. Yani orada gördüğünüz yazılımları kaldırmak çok önemli değil.
Kaldırırsın bir şey demem. Ama aşırı önemli değil. Mesela bunun gibi önemsiz ".sys" hatalarına bir şey yaptırmana gerek yok.

Size başka komutları öğrenmenizi tavsiye ederim. 2 komut ile mavi ekran dosyası incelenmez.

KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Unloaded Modulesteki ".sys" hataları pek önemli değil. Yani sadece orada yüklenmeyen ".sys" mödülleri yazıyor. Yani orada gördüğünüz yazılımları kaldırmak çok önemli değil.
Kaldırırsın bir şey demem. Ama aşırı önemli değil. Mesela bunun gibi önemsiz ".sys" hatalarına bir şey yaptırmana gerek yok.

Size başka komutları öğrenmenizi tavsiye ederim. 2 komut ile mavi ekran dosyası incelenmez.
İnternette kaynak bulamadım pek. Bilen kişiler de söylemiyor genellikle. Bildiğim 3-4 tane komut var sadece.

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825
KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Şu an bildiğim her şeyi kendim öğrendim. Başkasından öğrenme gibi bir yetim yok. Link bozuk galiba.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Link açıldı bakıyorum şimdi @Teknik Destek
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Teknik Destek 4000 sayfa var hangilerine bakmam gerekli?

Son düzenleme:
KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
İnceleyeceksin. Her şeye hazıra konma. Araştırman ve anlayarak öğrenmen lazım. Sayfa 25 den sonra mavi ekran hatalarına başlıyor. Bütün komutlar ve hata başlıkları mevcut.
4 aydan beri falan mavi ekran dosyalarına bakıyorum. Çoğu kodun neden olduğunu ezberledim. Bana komutlar lazım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube