Amazon'un rekor bütçeli Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk görüntüler gelmeye başladı

Silicone Android Uygulaması

Kirschtein

Silver Sample
İfade skoru
548

AmazonStudios_210802A-e1627925246693.jpg

Beklentileriniz nedir?

Çıkış tarihi: 2 Eylül 2022.

KS
Kirschtein

Kirschtein

Silver Sample
İfade skoru
548
Bu sete ne kadar uğraşmışlardır ya. Umarım beklentilerimizi karşılayacak bir şey olur.
Uğraşı geç, çok para döktüler. İlk sezon için 465 milyon dolar harcamışlar sanırım.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Çıkış tarihi: 2 Eylül 2022.
Kim öle kim kala o zamana kadar. Az önce DH'de okudum ben de bu haberi. Bu Eylül'de geliyor diye zannettim ama 2022'yi görünce ufak çaplı bir dumura uğradım.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Uğraşı geç, çok para döktüler. İlk sezon için 465 milyon dolar harcamışlar sanırım.
Para genelde görsel efektler için harcanıyor. Hadi oyuncular da iyi olsa, bu tür dizileri genelde sıkıcı olup olmaması iyi ya da kötü yapıyor. Çok para harcıyorlar, her şey çok iyi ama izlerken sıkılıyoruz vs. Yine de bunun mümkün olduğunu sanmıyorum artık. Amazon 465 milyon harcadıysa iyi olduğunu bildiği için harcamıştır.

KS
Kirschtein

Kirschtein

Silver Sample
İfade skoru
548
Para genelde görsel efektler için harcanıyor. Hadi oyuncular da iyi olsa, bu tür dizileri genelde sıkıcı olup olmaması iyi ya da kötü yapıyor. Çok para harcıyorlar, her şey çok iyi ama izlerken sıkılıyoruz vs. ama bunun mümkün olduğunu sanmıyorum artık. Amazon 465 milyon harcadıysa iyi olduğunu bildiği için harcamıştır.
Game of Thrones çıkmadan önce de seçilen oyuncular tanıdık değildi ve neredeyse hepsi Game of Thrones dizisi ile yıldızlaştı. Yine bazı oyuncaların aynı GoT'ta olduğu gibi bu dizide ödüller kazanıp yıldızlaşacağına inanıyorum.

AsLegolas

Silver Sample
İfade skoru
1.622
Büyük ihtimalle genel izleyici beğenmeyecek çünkü dizi 2. çağda geçecek. Filmde olan karakterlerden sadece Gandalf gözükebilir. Orta dünyayı bilenler ve kitapları okuyanlar sever ama bilmeyenler yabancı kalacak.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube