Aktifliği arttırmak için fikir önerisi

Silicone Android Uygulaması

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825
Discord sunucusunu kapatarak başlayabilirsin işe bence Misaki Evilol
Olabilir. Ben DC grup düşmanıyım. Evet karşı çıkmıyorum çünkü DC grup düşmanıyım. @Ada F XD.
YouTube kanalına kaliteli içerikler çıkarırsanız üye sayısı artar ve üye sayısı arttığı için aktiflik artar. Mesela 0xc7b ve Mavi Ekran Hata Analizi videosu çekebilirsiniz. Bu iki içerik üye çekmek için etkili olur. @MisakiTaro
Katılıyorum.

Daha çok insanların yaşadığı sorunlar ile ilgili videolar çekin.

İnsanların sorunun çözmeniz lazım. İlk öncelikle YT kanalına teknik konular ile ilgili videolar çekin. Sonra o videoları izleyenleri foruma yönlendirin. Sonra gelen kişileri saygıyla karşılayın ve kuralları anlatın. Buradaki işleyişi anlatın.

Sonuç olarak insanların sorun yaşadığı şeylerin çözen videolar yapmalısınız.

Ek olarak sistem toplama ve bilgisayar toplamanın kuralları tarzı bir şey yapabilirsiniz. Böylelikle daha çok sistem toplayanların ilgini çekecektir.

Reklam ve çekiliş bir yere kadar götürür. Parası olan çekişi yapar. Reklam engelleyicisi olan burayı tanımaz.

Instagram hesabı işe yarayabilir.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Olabilir. Ben DC grup düşmanıyım. Evet karşı çıkmıyorum çünkü DC grup düşmanıyım. @Ada F XD.

Katılıyorum.

Daha çok insanların yaşadığı sorunlar ile ilgili videolar çekin.

İnsanların sorunun çözmeniz lazım. İlk öncelikle YT kanalına teknik konular ile ilgili videolar çekin. Sonra o videoları izleyenleri foruma yönlendirin. Sonra gelen kişileri saygıyla karşılayın ve kuralları anlatın. Buradaki işleyişi anlatın.

Sonuç olarak insanların sorun yaşadığı şeylerin çözen videolar yapmalısınız.

Ek olarak sistem toplama ve bilgisayar toplamanın kuralları tarzı bir şey yapabilirsiniz. Böylelikle daha çok sistem toplayanların ilgini çekecektir.

Reklam ve çekiliş bir yere kadar götürür. Parası olan çekişi yapar. Reklam engelleyicisi olan burayı tanımaz.

Instagram hesabı işe yarayabilir.
Bak sen yazinca aklima ne geldi
@MisakiTaro @nevtugardic
Her hafta 1 oylama yapin ve siklara cekilebilecek video kategorilerini belirleyin, en cok secilen 3 konu hakkinda video gelsin, bence cicek gibi fikir.
Genel sorunlar icin video zaten en gereklisi, insanlar cogunlukla gerekli videodan izler ve giderler fakat asil begeni ve abone kaynaklari bunlar (orn: Technopat'in en cok izlenen videosunun Win 10 kurma videosu olmasi)

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825
Her hafta 1 oylama yapin ve siklara cekilebilecek video kategorilerini belirleyin, en cok secilen 3 konu hakkinda video gelsin, bence cicek gibi fikir.
Genel sorunlar icin video zaten en gereklisi, insanlar cogunlukla gerekli videodan izler ve giderler fakat asil begeni ve abone kaynaklari bunlar (orn: Technopat'in en cok izlenen videosunun Win 10 kurma videosu olmasi)
Aynen böyle yaparlarsa aktiflik doğal olarak artacaktır.

Fikrin iyi.

Ekran kartı sürücüsü güncelleme, Windows kurulumları, mavi ekran sorunları, ekran kartı sürücüsü hataları, RAM hataları, disk hataları, oyun hataları gibi ve benzeri çoğaltarak video çekebilirseler büyürler. Bazı testleri anlatabilirler. Memtest, HD Tune, HD Sentinel, Adata SSD Toolbox, Seatools vardı galiba. Bu tarz test yazılımların videolarını çekebilirsiniz.

Bence bu tarz videolar çekerek çok büyük gelişme kat edersiniz.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Aynen böyle yaparlarsa aktiflik doğal olarak artacaktır.

Fikrin iyi.

Ekran kartı sürücüsü güncelleme, Windows kurulumları, mavi ekran sorunları, ekran kartı sürücüsü hataları, RAM hataları, disk hataları, oyun hataları gibi ve benzeri çoğaltarak video çekebilirseler büyürler. Bazı testleri anlatabilirler. Memtest, HD Tune, HD Sentinel, Adata SSD Toolbox, Seatools vardı galiba. Bu tarz test yazılımların videolarını çekebilirsiniz.

Bence bu tarz videolar çekerek çok büyük gelişme kat edersiniz.
Sadece SSD yazilimlari degil, normal yazilim incelemeleri hatta Linux dagitim incelemeleri de gelmeli.
Bir ihtimal yerli sirketlerle anlasma yapip onlarin programlari da incelenebilir @MisakiTaro .

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Ayrıca MisakiTaro'yu ve beni etiketlemeniz lazım çünkü ben bakıyorum video kısmına.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ayrıca @Akif9748 hocam ekran kartı takma ve ddu ile sürücü güncelleme ile alakalı video çekecekti.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube