After Effects 2 Dakikada Mükemmel Ağır Çekim! Videomuz!

Silicone Android Uygulaması

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
@epica59 ne oldu? Haklı değil miyim? Çocuk yazık tek kişi forumun YouTube kanalını sırtlıyor. Biraz düşündükten sonra üzülüyorum. Bir tane daha neden editör almıyorsunuz?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bilip bilmeden yorum yapmasanız keşke. Benim aklımda birkaç kişi var zaten ama onların da düzenli video atabileceği kesin değil.

Alın o zaman. Bakalım, zaman gösterir zaten. Eğer beğenilmez ise atılırlar.

18

Platinum Sample
İfade skoru
5.115
@epica59 ne oldu? Haklı değil miyim? Çocuk yazık tek kişi forumun YouTube kanalını sırtlıyor. Biraz düşündükten sonra üzülüyorum. Bir tane daha neden editör almıyorsunuz?
Keyfimizden mi almıyoruz? Birkaç kişi dışında bu işe uygun biri yok ve onların da düzenli video atabileceği kesin değil.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Keyfimizden mi almıyoruz? Birkaç kişi dışında bu işe uygun biri yok ve onların da düzenli video atabileceği kesin değil.

O mesajı sizin mesajınızı görmeden önce yazmıştım ilk başta belirteyim. Diğer mesajımı okuyun.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
Forumda olan konuları inceleyip o konu hakkında bilgi edinip video atmanız daha doğru olur. Sizden diğer forumun kanalları gibi videolar istemiyoruz, yeterli sponsorumuz yok gidip GIBIRNET incelemesi yapacak haliniz yok. Bence anket oluşturun tavsiye konuları açın herkes çok az merak etse bile 2-3 bir şey yazsın ilgini çeken konular hakkında detaylı araştırma ile güzel videolar çıkarabileceğini düşünüyorum. Kamerasız bile bilgisayar ekranı üzerinden bazı videoları gösterebilirsin. Ve ekleme olarak bence başka bir editör şart. Burada kimse profesyonel değil tek bir işi tek bir kişiye vermek yanlış olur. Keyfinizden almıyorsunuz demiyorum; alabiliyorsanız, imkanınız varsa alın daha çok tanınalım.

Berk

Rütbesiz
İfade skoru
14
Forumu pek takip etmediğim için aranızdaki sohbeti bilmiyorum ama konu ve içerik sahibi arkadaşın üstüne çok gitmişsiniz. Videoyu da moralinin bozulup silmesi veya sildirmesi gayet normaldir. Biraz daha sakin olun ve karşıdaki içerik üreticisi kişiyi de düşünün. Burada hiçbir ücret olmadan hem foruma destek olup, hem de üyelere içerik çıkartmaya çalışıyor ve hak ettiği tavır kesinlikle bu değil.

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Forumu pek takip etmediğim için aranızdaki sohbeti bilmiyorum ama konu ve içerik sahibi arkadaşın üstüne çok gitmişsiniz. Videoyu da moralinin bozulup silmesi veya sildirmesi gayet normaldir. Biraz daha sakin olun ve karşıdaki içerik üreticisi kişiyi de düşünün. Burada hiçbir ücret olmadan hem foruma destek olup, hem de üyelere içerik çıkartmaya çalışıyor ve hak ettiği tavır kesinlikle bu değil.
Teşekkür ederim. Videoyu neden sildiğim konusu ise beğenmediğiniz ve benim de pek beğenmediğimden kaynaklı.

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
Şimdi benim anlamadığım bir şey var. Bu tarz bir içerik yapıp dislike alıyor demek ne kadar doğru? Video sonuna kadar baştan savma yapılmış, Thumbnaildan tut videonun kendisine kadar.
Video içeriği zaten özgün değil. Youtube da bununla ilgili onlarca video, Google da ise binlerce kaynak var bunu bulabileceğin. Ayrıca "Video nasıl editlenir? Nasıl slow motion yapılır?" tarzı videolar yerine daha teknoloji alakalı, ürün incelemeleri veya teknoloji sohbetleri yapacağınız bir kanal olmalı bana kalırsa. Çingene çorbası gibi kanal kusura bakmayın.
Bundan önce de Camtasia dersleri gibi neredeyse kimsenin ilgisini çekmeyecek olan ve sırf yapmak için yapılan videolar var kanalda. Muhtemelen ben ne kadar konuşsam boş ama sürekli sürekli bahane bulup böyle baştan savma videolar yapılacaksa bırakın gitsin bu Youtube işini.
Öyle laf olsun diye video atıyorlar kısaca. :)

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
Efsane video. (y)
Ekran görüntüsü 2021-07-16 201517.jpg

Ayhan36

Silver Sample
İfade skoru
1.990
12 yaşında değil. 8 yaşında, doğru bilgi yayalim.
Yönetimin bize olan tavrından Çok daha yumuşak eleştiriler gelmiş ne var bunda?

Düzelmeye yönelik 1 adım da yok ki. İlk videolardan beri hep aynı şeyler, biz söylüyoruz yönetime iletiliyor. Bu kadar sert eleştiriler gelmesinin bir sebebi de bu hiçbir gelişme cabası yok. Duvara mı anlatıyoruz?

@Nevtuğ A. Yalçın @fryzen beğenmedim atmışsınız ama bir fikir ortaya koymamissiniz cevap bekliyorum.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube