İnceleme Acer VG240YBMIIX inceleme

Silicone Android Uygulaması
Bugün bayağıdır piyasada olan Acer VG240YBMIIX monitörünün incelemesini yapacağım.

Ürünü aldım ve elime ulaştı, çok iyi paketlenmiş bir şekilde geldi. Bayağı kalın bir havalı poşet ile sarılmıştı. Ürünü GittiGidiyor üzerinden
1151TL gibi bir fiyata aldım, şu anda 1200TL. Akakçe'de takip ederek ürünü alabilirsiniz. Link:

Ürünün incelemesine gelirsek:

Acer VG240YBMIIX 24 1ms 75Hz 250 Nits Full HD Freesync IPS Gaming Monitör  - incehesap.com

Ürünün çok güzel bir tasarımı var, gayet normal incelikte, ayak boyları uzun değil, gayet normal bir boyuta sahip.

Acer Nitro VG240Ybmiix 23,8" IPS/1920x1080/250/1ms/VGA,HDMI/Black/3Y

Arka tasarımını çok beğendim, havalı duruyor.

Acer -Nitro VG240Y -LED-Monitor -60.5 cm (23.8) -1920 x 1080 Full HD  (1080p) -IPS -250 cd / m² -1 ms -VGA 2xHDMI -Lautsprecher -Acer  Hardware/Electronic Grooves.land/Playthek

Girişleri 2 adet HDMI girişi,
1 adet VGA,
2 adet VGA ile kullananlar için ses portu koymuşlar. (Yanında geliyor)

Acer VG240YBMIIX 24 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları,  Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Üründe hiçbir ölü piksel çıkmadı, çerçevesi gayet ince ve güzel tasarıma sahip.

NOT: Üründen 1 adet VGA kablosu çıkıyor, tek beğenmediğim seçenek o ve VGA ile FreeSync
açamıyorsunuz, HDMI lazım.

Ses sistemine gelirsek, kullanılabilir bir hoparlörü mevcut. Sesi gayet iyi veriyor.

İnceleme bu kadardı, sorunuz var ise sorabilirsiniz. İlk incelemem, yanlışım oldu ise hoş görün.

...

Son düzenleme: Moderatör:

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Valla benim MSI Optix'in kutusunu açmadım daha. Bu karşıma çıkmamıştı. Onu test bile etmeden iade isteyip bunun siparişini mi versem acaba?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@LaMorte @syeutku hocam, ne düşünüyorsunuz?
Elindeki ürün en iyi üründür, yazıya göre çok bir artısını veya eksisini göremedim.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
@Samotne3030, Evet ama örneğin bir sorun var sadece iade etmek istediğinizi belirtin. Sonradan olay uzarsa Samotne hocamın dediği gibi diğer argümanları da sunarsanız iade hakkınızı elinizden alamazlar. @Ramazan Ö

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Yeni mesajlar

Silicone YouTube