AC Valhalla Çöktü Hatası

Silicone Android Uygulaması

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Oyuna son gelen güncelleme ile çöktü hatası almaya başladım. Oyunda Türkçe yama kuruluydu ve bu yüzden çökme yaşandığını zannettim. Denediğim yöntemler şunlar:

-Türkçe yamayı kaldırıp dosyaları doğruladım olmadı.
-Oyunu sildim tekrar yükledim olmadı.
-Driverları ve Windows'u güncelledim olmadı.

100 kere çökme raporu gönderdim ve bir geri dönüş alamadım. O yüzden ''Bir daha çökme raporu göndermemi isteme'' seçeneğini seçtim o yüzden bu bildirim bende çıkmıyor artık. İnternetten bulduğum başka oyuna ait aynı hatayı buraya koyuyorum.
Hata şunun aynısı:

WhatsApp Image 2020-11-25 at 22.40.25.jpeg

S4K4LL1

Rütbesiz
İfade skoru
4
Oyuna son gelen güncelleme ile çöktü hatası almaya başladım. Oyunda Türkçe yama kuruluydu ve bu yüzden çökme yaşandığını zannettim. Denediğim yöntemler şunlar:

-Türkçe yamayı kaldırıp dosyaları doğruladım olmadı.
-Oyunu sildim tekrar yükledim olmadı.
-Driverları ve Windows'u güncelledim olmadı.

100 kere çökme raporu gönderdim ve bir geri dönüş alamadım. O yüzden ''Bir daha çökme raporu göndermemi isteme'' seçeneğini seçtim o yüzden bu bildirim bende çıkmıyor artık. İnternetten bulduğum başka oyuna ait aynı hatayı buraya koyuyorum.
Hata şunun aynısı:

Aynen ben de Türkçe yamadan sonra oldu sandım ama değil. Her şeyi yaptım düzelmedi, şu anda bile deniyorum. Dosyaları doğrulayıp PC yeniden başlatıp Radeon yazılımı üstünden açıyorum. Bazen oluyor bazen olmuyor. Bir çözüm olursa ben de bilgi almak isterim.

KS
Margot Robbie

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Aynen ben de Türkçe yamadan sonra oldu sandım ama değil. Her şeyi yaptım düzelmedi, şu anda bile deniyorum. Dosyaları doğrulayıp PC yeniden başlatıp Radeon yazılımı üstünden açıyorum. Bazen oluyor bazen olmuyor. Bir çözüm olursa ben de bilgi almak isterim.
Oyunu sildim yeniden yükledim, her şeyi denemeye çalıştım olmadı. Oyunu tamamen sildim artık. Paramızla rezil olduk.

KS
Margot Robbie

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Ben Animus kullanıyorum türkçe yama olarak. Orası ile de görüştüm birçok kişide aynı sıkıntı var dedi.

Ben silmedim hiç. Silince save gidiyor mu ?
Türkçe yamalık bir durum olduğunu sanmıyorum. Çünkü Türkçe yamayı kaldırdım dosyaları doğruladım olmadı, oyunu sildim tekrar indirdim olmadı. Yama kurmadan yaptım hepsini.

Oyunu silince save gitmiyor galiba. İlerlememiz Ubisoft'un bulut sistemine kaydediliyor.

Son düzenleme: Moderatör:

S4K4LL1

Rütbesiz
İfade skoru
4
Türkçe yamalık bir durum olduğunu sanmıyorum. Çünkü Türkçe yamayı kaldırdım dosyaları doğruladım olmadı, oyunu sildim tekrar indirdim olmadı. Yama kurmadan yaptım hepsini.

Oyunu silince save gitmiyor galiba. İlerlememiz Ubisoft'un bulut sistemine kaydediliyor.
Bir de ben sileyim bari. Denemedik demiyelim :) Geçen ekran kartı driver komple güvenli mod'da kaldırdım yeniden kurdum yine olmadı. Bu sıkıntı Ubsoft'la alakalı.

KS
Margot Robbie

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Bir de ben sileyim bari. Denemedik demiyelim :) Geçen ekran kartı driver komple güvenli mod'da kaldırdım yeniden kurdum yine olmadı. Bu sıkıntı Ubsoft'la alakalı.
Kesinlikle Ubisoft'tan kaynaklı. Ubisoft desteğe de yazdım bir sonuç alamadım.
Oyunu oynuyordum ne güzel. Sonra şu Fransa güncellemesi falan geldi. Ondan sonra bir daha açılmadı.

S4K4LL1

Rütbesiz
İfade skoru
4
Kesinlikle Ubisoft'tan kaynaklı. Ubisoft desteğe de yazdım bir sonuç alamadım.
Oyunu oynuyordum ne güzel. Sonra şu Fransa güncellemesi falan geldi. Ondan sonra bir daha açılmadı.
Ben de yazdım Ubisoft'a adamların umrunda olmadı. Düzelecek gibide değil.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube