AC: Origins 53 TL fiyatına alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Var zaten :D Hikaye için almak istiyordum.
Origins'in hikayesi o kadar güzel değil, ortalarda açılıyor ve o kısımda bütün merak duygusu gidiyor. Değişik bir durum, 10-15 saat oynayıp bıraktığım nadir oyunlardan.

KS
elden ring fanboy

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Epic games'te gold sürümü 30 40₺ gibi bir fiyata geliyor. Steam'dan almam açıkçası. Ha Steam'da olmuş ha Uplay'de.
Epic'ten almanın gözümde korsan indirmekten farkı yok. Steam koleksiyon yapmayı seviyorum biraz da. Ha Epic'ten indirmişsin, ha korsan indirmişsin. Ne fark var? Virüs mü? Peh...

KS
elden ring fanboy

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Alınmaz bana kalırsa, oynanış kötü, hikaye zaten başarısız. Yan görevleri beğenmiyorum, bir tek atmosfer güzel diyebilirim.
Odyssey'i DLC'siz aldığıma pişman oldum ya. Galiba yaptığım hatayı tekrar Origins ile yapmayacağım. :) Ne kadar istesem de almayacağım gibi duruyor. Crack indireceğim artık.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
DLC önemli mi? DLC'siz alabiliyorum ancak.
Vallahi ben AC serisinde DLClerin o kadar önemli olduğunu sanmıyorum. Odyssey'i dlcsiz oynamıştım ve keyif aldım. Ancak düşük ayarlarda oynadım orası ayrı konu. Origins'i dlcsiz rahatça oynayabileceğini düşünüyorum. Ben de bu sıralar Origins almayı planlıyorum. Gelecek indirimde alacağım büyük ihtimalle.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Ya, gitgel yaptırtmayın bana. :D

AC Origins'in DLC'leri önemli mi?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada bütün AC oyunlarını oynadım, Odyssey ve Origins hariç.
Dlc li oynamanı tavsiye ederim. Böyle daha çok zevki çıkıyor. Odyssey i zaten kesin dlc li oyna.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube