9. sınıf Matematik kaynak önerisi

Silicone Android Uygulaması

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Merhaba hocalarım, birkaç Matematik testine ihtiyacım var. Evde Çap var ama ağır geldi yapamıyorum Hız ve Limit var onlardan devam ediyorum şu anlık başka önerebileceğiniz var mı? Bol soru olan.

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
Merhaba hocalarım, birkaç Matematik testine ihtiyacım var. Evde Çap var ama ağır geldi yapamıyorum Hız ve Limit var onlardan devam ediyorum şu anlık başka önerebileceğiniz var mı? Bol soru olan.
Navigasyon, Bilgi Sarmal, 3-4-5 (diğerlerinden pahalı).

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
Hangisini daha çok önerirsiniz hocam?
Seviyene bağlı. Bilgi Sarmal orta biraz zor olabilir ama 9. Sınıfsın sıkıntı olmaz 3-4-5 son tercih olurdu benim için Biraz daha üst sınıflarda iyi temel atmak için ideal. navigasyon orta kolay nadiren zor. Dediğim gibi fiyat da önemli bir etken 3-4-5 TYT AYT çok pahalı 9 ne kadar bilemiyorum. Diğerleri bir tık daha uygun. Soruların zorluklarını anlamak için elden bakman daha iyi olacaktır. Karıştır biraz sayfalarını en kötü almadan çıkarsın internetten uyguna alabilirsin. Dolap uygulaması var az çözülmüş ama ucuza 2. El kitaplar alabilirsin böylece daha çok soru görürsün. Çözülü yerleri silersin.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
Navigasyon öneriyorum. Matematikte ilk başta kolay sorular çözüp sorunun mantığı kavranmalı, sonra zor soruları çözmelisin. Yoksa çok zorlayacaktır ve motivasyonunu kıracaktır.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Orijinal, Acil, Bilgi Sarmalı.

tahaklkt

Rütbesiz
İfade skoru
51
Bilgi Sarmalı.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bende de var zor seviyorum ondan aldım baya geliştiriyor matematiği.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727

Miraç

Bronze Sample
İfade skoru
403
IMG-20210921-WA0005.jpg

Burada zorluk dereceleri ile verilmiş, kendi seviyene uygun olanı seçebilirsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube