8000 ₺ civarı bilgisayar önerisi

Silicone Android Uygulaması

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Toplama, hazır, laptop, farketmez. Hangisi daha iyi olursa onu alacağım. Maksimum bütçem 8000 ₺ civarı, üstüne çıkamam. Önerileriniz neler? Bir de ne zaman alsam daha iyi olur?

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
Toplama, hazır, laptop, farketmez. Hangisi daha iyi olursa onu alacağım. Maksimum bütçem 8000 ₺ civarı, üstüne çıkamam. Önerileriniz neler? Bir de ne zaman alsam daha iyi olur?
Ne için kullanacağınızı yazarsanız öneriler daha iyi olur.

KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Ne için kullanacağınızı yazarsanız öneriler daha iyi olur.
Oyun ve yazılım için kullanacağım, bilgisayarımı aldığımda Unity başlayacağım. Oyun çok oynamıyorum aslında. Bir de ekran kartı AMD olursa daha iyi olur, Linux'da sürücü problemi yaşamayayım.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Taşımanız zorunlu değilse dizüstü bakmayın bence. Ancak dizüstü istiyorsanız Bravo 15 A4DCR önerebilirim. Tabi masaüstüne göre performans kaybınız olacak. Bu arada NVIDIA sürücüleri laptoplar için Optimus dışında fazla sorun çıkarmıyor. Masaüstünde bir sıkıntı yaşamayacağınızı tahmin ediyorum.
Arta kalan parayla (şu anda 7300 TL cihaz) RAM'leri 2x8 yapabilirsiniz.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
@LaMorte, Çok iyi tespit hocam hemen yakalmışsınız.

Lux ultisi kullanan kedi

Bronze Sample
İfade skoru
160
Spec Delta'nın fırın olduğunu düşünmüyorum.

Önü tam açık olan bir kasa ile karşılaştırılması. Arada fark var ancak kritik sıcaklıklara ulaşmıyor Spec 05 gibi. Ki şu piyasada da böyle sistem bulmak zorken ortalamanın bir tık altı olan kasa soğutması yüzünden sistem çöpe atılmamalı. Stoğun olduğunu varsayıyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube