6 yaşındaki misafir çocuğu bilgisayardan nasıl uzak tutulur?

Silicone Android Uygulaması
KS
CrawL

CrawL

Rütbesiz
İfade skoru
136
Evet. Birde ağlarken açıl cs go açıl cs go diyor 😁
LAN
IMG_20210710_185541.jpg

KS
CrawL

CrawL

Rütbesiz
İfade skoru
136
Ne yapıyor orada? Eğer bilgisayarı yumrukluyorsa "O benim bilgisayarım, sen nasıl yumrukluyorsun hadsiz" diyip vurun.
İnternet yok şuanda. Resmi eslestirmede yoldaş maçı açmış maçın açılmasını bekliyor bı 2Dk falan bekledi acilmayinca ağlaya ağlaya gitti. Sonunda kurtuldum

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
PC'yi güvenli modda başlat.

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Bunların adı bilimde homo sapien tanımı Google amca da bu şekilde:Homo, modern insanı ve yakın atalarını içeren hominid cinsine verilen ad. Bu tür üyelerinin tarihi günümüzden 2,5 milyon yıl öncesine kadar uzanır. Homo sapiens sapiens dışında bütün türleri yok olmuştur.

Resim:
Homo_sapiens_neanderthalensis-Mr._N.jpg

Hocam ben yinede emin değilim suratına bakın böyle bir suratı varsa homo sapien'dir.

Yeni nesil ile sapienler tekrardan dünyaya gelmiştir.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Bunların adı bilimde homo sapien tanımı Google amca da bu şekilde:Homo, modern insanı ve yakın atalarını içeren hominid cinsine verilen ad. Bu tür üyelerinin tarihi günümüzden 2,5 milyon yıl öncesine kadar uzanır. Homo sapiens sapiens dışında bütün türleri yok olmuştur.

Resim:
38779 numaralı eki görüntüle

Hocam ben yinede emin değilim suratına bakın böyle bir suratı varsa homo sapien'dir.

Yeni nesil ile sapienler tekrardan dünyaya gelmiştir.
Öyle bir suratı varsa "Homo neanderthalensis"dir. "Homo sapiens", günümüzün modern insanlarıdır.

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Hocam arkadaşların dediğini yapıp, bozdun senden parasını alacağım annenin yanına gidiyorum diyebilirsiniz. Belki korkak gider.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube